PREKIŲ FILTRAS

Pasirinkite spalvą:

Autokėdutės Automobilinės Kėdutės Nuo 22 iki 36 Kilogramų

Saugumas kelyje yra svarbiausia ir kiekvieno tėvelio pareiga yra pasirūpinti, kad mažieji kelionių metu būtų kuo labiau apsaugoti. Tam, žinoma, reikalingos geros kokybės automobilinės kėdutės, kurios skirtos ne tik saugumui, tačiau taip pat ir komfortui. Didesniems vaikams ir tuo pačiu tėveliams, kurie nori vienu pirkimu įsigyti ilgai tarnaujantį daiktą galime pasiūlyti kėdutes, kurios skirtos mažiesiems sveriantiems nuo 22 iki 36 kg.

Automobilinės Kėdutės Nuo 22 iki 36 Kilogramų

Skaityti platesnį aprašymą »  

Automobilinės kėdutės nuo 22 iki 36 kilogramų internetu

Auto kėdutės paaugusiems vaikams – būtinos

Automobilinės kėdutės nuo 22 iki 36 kilogramų dažnai nuvertinamos, kadangi galvojama, kad auto kėdutė reikalinga tik kūdikiams, kurie sunkiai sėdi arba mašinoje posūkių metu gali prarasti pusiausvyrą. Toks požiūris yra klaidingas, kadangi didesniems vaikams taip pat reikalingas saugumas ir atrama, kuri garantuoja komfortą važiavimo metu. Galiausiai, taip vaikas turės jam skirtą vietą mašinoje ir visada žinos – kaip įsipatoginti. O kadangi didesni vaikai jau turi savo estetikos suvokimą – renkantis kėdutę siūlome tartis su jais dėl dizaino. Perkant internetu  – tai labai patogu ir galima sutaupyti daug laiko.

Patraukli kaina ir gera kokybė

Ar tvirtos ir geros kokybės auto kėdutės būtinai turi būti labai brangios? Tikrai ne. Ir mes tai galime Jums įrodyti. Savo kataloge siūlome tik pripažintų gamintojų gaminius, kurie parduodami konkurencingomis kainomis. O jeigu norite sutaupyti daug daugiau – užsisakyti mūsų naujienšliakį ir asmeniškai sužinokite apie naujausius pasiūlymus, kurie mus pateikiami Jums asmeniškai. Parašysime apie nuolaidas, akcijas, parodysime katalogo papildymo prekes – visa tai, kad rasti tai, ko Jums reikia būtų paprasčiau.  O jeigu reikalinga pagalba – visada galite rašyti mums per pokalbių langą. Padėsime rasti tokias kėdutes, kokių reikia, kad kelionės būtų saugios.

Rūpinkitės savo vaiku ir jis Jums bus dėkingas.

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti