Beleduc lavinamoji priemonė - XXL medinė pažinimo dėlionė "4 metų laikai” (11011)

ba5e7ea19144cbe347c12e9abb54b04c
Nauja prekė

39,95 €

- +

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

 
Informacija

Žaidimas dėlione kitaip! Beleduc pažinimo dėlionių pagalba žaisdami vaikai įgis daug įvairių žinių. Spalvingos dėlionės padrąsisns vaikus pasakoti istorijas skirtingomis temomis. Uždavę vaikams specifinius klausimus paskatinsime juos kalbėti, pasakoti ir taip vystyti jų kalbą, bendravimo įgūdžius, plėsti žodyną.

 

Dėlionės "4 metų laikai" dėka vaikai žaisdami susipažins su besikartojančiais metų laikais, su atskirais mėnesiais, išskirtinėm jų savybėm ir jų metu įprastai vykstančiais įvykiais ir procesais. Dėlionės pagalba vaikai galės susieti gautas žinias su jų asmeniniu patyrimu.

 

Mėnesių laikrodį padedame ant stalo vidurio. Skaičiai ant laikrodžio mums parodo mėnesius ir jų seką metuose. Dabar galime paprašyti vaikų sudėlioti dėlionės dalis pagal mėnesius. Po to galime paprašyti sujungti askirų mėnesių dėlionės dalis į vieną dėlionę, vadovaujantis mėnesių seka metuose. Taip gausime vientisą dėlionę su keturiais metų laikais. Jaunesniems vaikams rekomenduojama laikrodį  padėti į  dėlionės centrą tik tuomet kai pati dėlionė bus surinkta. Dėlionės laikrodis aiškiai parodo, kuris mėnuo yra priskiriamas kokiam metų laikui. Pvz. žiema prasisdeda Gruodžio mėnesį (12 mėnesis) ir baigiasi Vasario mėnesį (2 mėnesis).

Ant Mėnesių laikrodžio krašto, šalia skaičių, vaikai atras atititinkamus simbolius, kurie padės jiems susigaudyti, kur koks mėnesis turėtų būti. Laikrodžio ciferblato spalvos taip pat pagelbės vaikams nustatyti teisingą metų laiką (melsva spalva –šaltasis sezonas, rausva – šiltasis sezonas).

 

Dėlionė tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus.

48 medinės dėlionės dalys ir mėnesių laikrodis.

Dėlionės dydis: 480 mm.skersmuo, storis 6mm.

Dėžutės dydis: 300x210x100 mm.

 

Dėlionės pagalba lavinama:

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.
  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

ES žaislų saugos standartų atitikimas


ES žaislų saugos standartų atitikimas AZO


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN)


Instrukcija (LT)


 

30 kitų produktų toje pačioje kategorijoje:

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti