Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimas "Gerai ar blogai" (19002)

b5808307b10d42561cf5c873f816d78e
Nauja prekė

24,95 €

- +

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

 
Informacija

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

Edukacinis žaidimas "Gerai ar blogai"

Dienos metu vaikai susiduria su daug situacijų, kuriose jie klausia savęs - kaip teisingai pasielgti. Su priemone "Gerai ar blogai" galima žaisti skirtingus žaidimus. Jų metu galėsime diskutuoti su vaikais apie vertybes, elgesio normas.

Žaismingos žaidimo kortelės atvaizduoja įprastas socialumo temas:  pagalba vieni kitiems, empatija, susitarimas, dalinimasis, žaidimas pagal taisykles, pagarba, mandagumas, kantrybė ir įsitraukimas.

 

Žaidimas susideda iš 32 kortelių (100x100 mm)  su 16 situacijomis.

Žaidimo dėžutės dydis: 280x200x50 mm.

Žaidimas tinka vaikams nuo 4 metų.

Žaidėjų skaičius: 1-6 žaidėjai.

 

Rekomenduojame įsigyti kartu su drakoniuko Tabalugos pirštinine lėle (19001).


Lavinama:

 

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.
  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.


Žaidimo instrukcija (LT)


EB atitikties sertifikatas


 

30 kitų produktų toje pačioje kategorijoje:

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti