Beleduc lavinamoji priemonė - sluoksniuota medinė dėlionė "Močiutė ir senelis" (17052)

Reduced price!
b9cc803ae4f009a3e9320d676bbe95f1
Nauja prekė
Limited special offer

36,05 €

37,95 €

- +

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

 
Informacija

Šios dėlionės vysto konteksto suvokimą ir galimybes susieti ir daryti asociacijas.

Savybės:


Sluoksniuotos dėlionės ypatingos tuo, kad vaikai detales dėlioja ne tik viena prie kitos, tačiau ir vieną ant kitos (sluoksniais). Dėlionių paveikslėliai sudedami sluoksniais ir taip paaiškinami įvairūs pasaulyje vykstantys procesai ar nuoseklumai.  Sudėtingesnių sluoksniuotų dėlionių detalės pažymėtos skaičiais iš kitos pusės nei paveikslėlis.

Ši "kartų" dėlionė vaizdžiai parodys vaikui suprantamu būdu skirtingas žmogaus gyvenimo stadijas - nuo kūdikystės, vaikystės, jaunystės, brandos iki senatvės.

Dėlionė tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus.

Penkerių sluoksnių dėlionė susideda iš medinio pagrindo ir 4 atskirų dėlionių - sluoksnių.

Dėlionės dydis: 295x207x18mm.

Dėlionės pagalba lavinama:

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.

ES žaislų saugos standartų atitikimas


ES žaislų saugos standartų atitikimas ISO


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN)

30 kitų produktų toje pačioje kategorijoje:

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti