PlanToys lavinamoji priemonė - medinė įrankių dėžė su įrankiais - Robotas (PT5540)

bc95b6067a8fa3bd4aae613f9a470577
Nauja prekė

29,95 €

Šios prekės sandelyje šiuo metu neturime.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

 
Informacija

Medinė įrankių dėžė su įrankiais - Robotas 

Savybės:

 

Tai įrankių dėžė, kuri gali transformuotis į robotą. Rinkinyje atrasime ne tik daug nuostabių daiktų, tačiau pastatysime sau ir draugužį - robotą.

Rinkinyje atrasime 16 įrankių bei priemonių, kaip plaktukas, veržliaraktis, varžtai, veržlės, dėžutę.

Pagaminta iš medienos.

Tinka vaikams nuo 36 mėn.Išmatavimai: 20,5 x 11 x 13 cm.

Pakuotės išmatavimai: 23 x 11,3 x 18,8 cm.

Svoris: 750 g.


Atrask PlanToys!

 

Nuo pat Plan Creations įkūrimo 1981 metais, PlanToys® kūrė inovatyvius, ekologiškus, edukacinius žaislus, padedančius vaikams lavinti jų vaizduotę ir kitus svarbius įgūdžius.  PlanToys® visada  buvo laikomas tik aukščiausios kokybės, saugumo ir aplinkosauginius reikalavimus atitinkančių žaislų gamintojas, kurio kūriniai skatina vaikus žaisti ir mokintis saugioje aplinkoje.

 

Vaikai pažįsta pasaulį žaisdami, o PlanToys® žaislai visada pasirenkami kaip įrankis, padedantis išpildyti jų svajones.

 

PlanToys® buvo pirma pasaulyje bendrovė, kuri pradėjo gaminti žaislus iš neproduktyvaus kaučiukmedžio medienos (pasenę kaučiukmedžių plantacijų medžiai). Neskaitant derliaus, gaunamo iš 25 hektarų savos kaučiukmedžio plantacijos, kurį bendrovė naudoja savo gamyboje,  taip pat naudojama iš vietinių ūkininkų supirkta neproduktyvaus kaučiukmedžio mediena. Šiuo metu PlanToys® gamykla užima 45.000 kvadratinių metrų plotą ir kiekvienais metais pagamina apie septynis milijonus žaislų.

 

Pasiryžusi laikytis aukščiausių kokybės, saugumo standartų bei darnaus vystymosi principų žaislų gamyboje, bendrovė įgyvendina savo pažadą kasdieninėje veikloje. PlanToys®, siekdama mažinti savo vykdomoje veikloje poveikį aplinkai, yra sukūrusi griežtas savikontrolės procedūras, padedančias pasiekti įspūdingų rezultatų aplinkosaugos ir socialinėje srityse. PlanToys® galima įsigyti 67 šalyse. Tėvams PlanToys® asocijuojasi su žaislais, kurie vaikams yra jų pasaulis nuo pradžios iki pabaigos.

30 kitų produktų toje pačioje kategorijoje:

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti