Thames & Kosmos lavinamoji priemonė - rinkinys "Kristalų auginimas" (643522)

Reduced price!
bab3b21b19cdf15250c4e5b301c7c132
Nauja prekė
Limited special offer

36,05 €

37,95 €

Šios prekės sandelyje šiuo metu neturime.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

 
Informacija

Rinkinys "Kristalų auginimas" - tai eksperimantai su kristalais ir menas!

Savybės:

Užaugink tuziną akinančių kristalų atlikdamas 15 stulbinančių eksperimentų su klasikiniu mokslo rinkiniu. Eksperimentuok su keturiais skirtingais kristalais, kurių kiekvienas turi skiriamąsias savybes - Aliuminio alūnų (potassium alum) kristalai visada susiformuoja kaip aštuoniasienis briaunainis (oktaedras), Natrio sulfato (sodium sulphate) kristalai auga labai greitai, Natrio acetato (sodium acetate) kristalai susiformuos ilgų adatų formos, tinką pagaminsime iš gipso kristalų.

Suformuok linksmų formų pagrindus iš gipso (kaip žvaigždę, žaibą, delfiną, piramidę) ir užaugink įvairių kristalų sluoksnius ant jų. Panaudok įvairaspalvius dažus ir gausi skirtingų spalvų kristalus.

Disponuok savo pagamintus kristalus skaidrioje dėžutėje, su užsidarančiu dangčiu.

Suformuok savo asmeninį žeodą - uolieną, kurios viduje  ola iš kristalų. Eksperimentuok augindamas kristalus greitai ir lėtai, tyrinėk kaip augimo greitis įtakoja kristalo struktūrą. Įsitikink ar tu gali užauginti ant pagrindo vieną didelį kristalą, ar daug mažų.

Pamatuok kaip temparatūra veikia tirpalo kristalizacijos ir kristalų tirpimo skystyje procesus. Sužinok apie kristalizacijos energiją. Ištyrinėk tirpalus, kristalizaciją ir kristalų auginimo cheminius elementus. Sužinok daugiau apie pačią kristalizaciją ir skirtingas kristalų formas.

Šis rinkinys pilnai ištestuotas ir yra saugus. Virš milijono rinkinių jau yra parduota visame pasaulyje. 32 psl. spalvinga instrukcija padės atlikti eksperimentus auginant kristalus ir susipažįstant su Žemės mokslais.

Tinka vaikams nuo 10 metų.

Instrukcija (EN).

30 kitų produktų toje pačioje kategorijoje:

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti