Thames & Kosmos lavinamoji priemonė - rinkinys "Elektra ir magnetizmas" (620417)

b26ceb7e01be5bae34e8c641058e0ee0
Nauja prekė

66,45 €

- +

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.


 
Informacija

Rinkinys "Elektra ir magnetizmas"

 

Vaikai galės atlikti 62 fizikos eksperimentus su elektros srove ir magnetiniais prietaisais. Eksperimentų metu vaikai susipažins su elektros srove bei magnetizmu, sužinos, kad šie du reiškiniai yra labai glaudžiai susiję.

 

Vaikai, vyresni nei 8 metų amžiaus, lengvai ir saugiai atliks bandymus su elektros srove ir magnetiniais laukais. Eksperimentuose bus naudojamos spalvotos elektros grandinės jungtys.

 

Eksperimentuose galės būti naudojami nuoseklus ar lygegretus elektros grandinės jungimo būdai, lemputės, jungikliai, elektrinis motoriukas, magnetai.

 

Eksperimento metu vaikai sužinos, kurios medžiagos magnetinės, kurios - ne; susipažins su magneto jėga ir magnetinius polius; įmagnetins metalą; naudodami geležies drožles magnetinius laukus pavers matomais; magnetinio svarelio pagalba ištirs magneto jėgą ir kryptį; sužinos kaip veikia komposas ir susipažins su žemės magnetiniais laukais; atliks daug eksperimentų su elektromagnetais. Rinkinyje atrasite 68 puslapių instrukciją (EN) su suprantamai pateiktomis eksperimentų schemomis bei paveikslėliais.

 

Tinka vaikams nuo 8 metų.

30 kitų produktų toje pačioje kategorijoje:

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti