Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimas "Papasakok man. Atsakomybė" (11090)

b9c507fe417b1f767a1a03e90ee65381
Nauja prekė

39,95 €

- +

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

 
Informacija

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis.

Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai.

Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

Atradimai, mokymasis ir pasakojimas - Beleduc pasakojimų kortelėse pavaizduoti šeši įvykiai. Kiekvienam įvykiui yra skirta po  5 korteles, kurias reikia sudėti teisinga tvarka. Kontrolės mechanizmas padės tai atlikti teisingai. Kortelių pagalba vaikai sužinos daugiau apie kasdienes situacijas ir kaip atitinkamose situacijose reikia elgtis. Be to - lavinsime kalbą.
 

Prisiimti atsakomybę už save ir kitos temos, su kuriomis vaikai susiduria kasdieniniame gyvenime. Ką reikia atlikti ryte? Ar reikia padėti senutei panešti sunkų pirkinių krepšį? Ar turi imtis veiksmų jei matai, kad kažkas erziną ar užgaulioja kitą vaiką?

 

Bendravimas su žmonėmis, geras pojūtis būnant žmonių grupėje, nusiteikimas, pastovumas, dėmesys ir empatija – visi šie gebėjimai yra būtini žmogui socialinėje aplinkoje. Tai gebėjimai, kurie nėra pilnai įgimti ir kurie turi būti išmokstami ilgai trunkančio mokymosi proceso metu.

Kiekvieną dieną vaikas susiduria su tam tikromis taisyklėmis ir nuostatomis, kurios apibrėžia kas yra teisinga ir kas yra neteisinga, kas yra gerai, o kas yra blogai. Vaikai susipažįsta su vertybėmis, kurios yra vertinamos juos supančioje aplinkoje ir mokinasi kaip turėtų elgtis patys. Visuomenė ir tradicijos pateikia visur taikomas ir dažnai varžančias taisykles. Tačiau, vertybės yra subjektyvus dalykas. Vertybė, kuri vienoje šeimoje yra kaip „geležinė“ taisyklė, kitose šeimose gali būti neprioritetinė. Nuoširdumas, patikimumas, mandagumas, atsakingumas, sąžiningumas – nepriklausomai kaip sudėliosime šioms vertybėms prioritetus, jos turi vieną bendrą bruožą: kad vaikai jomis pradėtų vadovautis, jie turi matyti, kaip jos įgyvendinamos gyvai. Vaikai geriausiai mokosi iš pavyzdžių.

Priemonės tikslas, žaidimo eiga:

Priemonės pagalba su vaikais aptarsime  šešias skirtingas vertybes. Kiekviena situacija atvaizduota penkiose vienodos spalvos kortelėse. Kiekvienoje kortelėje atvaizduotas skirtingas veiksmas. Užduotis vaikams – paprašyti jų sudėlioti situacijos korteles iš eilės, pagal veiksmų seką. Ar buvo teisinga seka išdėliotos kotelės galime pasitikrinti apvertus korteles. Sudėliojus korteles teisinga seka, kalbama su vaikais apie atitinkamą situaciją ir kaip joje reikėtų elgtis.

Temos:

  • Socialinė drąsa;

  • Atsakomybė;

  • Dėmesingumas;

  • Paslaugumas;

  • Rūpestingumas;

  • Savarankiškumas.

 Žaidimo sudėtis:

  • 30 kortelių (150x150x1mm, 6 temos (kiekvienoje po 5 korteles)
  • dėžutės matmenys: 280x200x50 mm

Žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų amžiaus

Gali žaisti 1 ir daugiau dalyvių

 Lavinama:

 

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.


ES žaislų saugos standartų atitikimas


ES žaislų saugos standartų atitikimas ISO


REACH nurodymų dėl ftalatų testų rezultatai


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN)


Instrukcija (LT)

30 kitų produktų toje pačioje kategorijoje:

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti