Beleduc lavinamoji priemonė - Sunkvežimis (66030)

b30d118aa65dfc74161885fc65cf76d9
Nauja prekė

21,00 €

- +

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

 
Informacija

Sunkvežimio pagalba vaikai lengvai veš smėlį ar sniegą.

Savybės:

Kėbulas atsilenkia ir vaikas gali išversti krovinį. Sunkvežimis pagamintas iš UV atsparios plastmasės. Metalinės ratų ašys užtikrina ypatingą mašinos stabilumą. EVA padangos palieka pėdasakus smėlyje ar sniege (kaip tikras sunkvežimis).

Išmatavimai: 310x210x195 mm

Tinka vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus

 

Lavinama:

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.
  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.


ES žaislų saugos standartų atitikimas


EB atitikties sertifikatas


Atitiktis vaikų amžiui


Atitikimas dėl ftalatų


 

30 kitų produktų toje pačioje kategorijoje:

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti