Beleduc lavinamoji priemonė - Traktorius su priekaba (66020)

b8337ecac9a06c5fb94151002c8f3133
Nauja prekė

33,00 €

- +

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

 
Informacija

Traktorius su preikaba - puiki priemonė vaikams smėlio dėžėje.

Savybės:

Priekaba gali nusiimti ir turi kėbulo pakėlimo funkciją - vaikas gali įpilti ir išpilti iš priekabos smėlį. Priemonė pagaminta iš UV spinduliams atsparios plastmasės. Metalinės ratų ašys užtikrina ypatingą pakrovėjo stabilumą. EVA padangos palieka pėdasakus smėlyje ar sniege.

Išmatavimai: 550x160x155 mm

Tinka vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus

 

Lavinama:

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.
  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.


ES žaislų saugos standartų atitikimas


EB atitikties sertifikatas


Atitiktis vaikų amžiui


Atitikimas dėl ftalatų

30 kitų produktų toje pačioje kategorijoje:

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti