Zometool konstruktorius - Teminis rinkinys "DNR" (00523)

b6359c0687e2275e8e219054fd3a15fa
Nauja prekė

28,90 €

- +

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

 
Informacija

Zometool konstruktoriaus koncepcija:

Jungtyje (rutuliuke) yra 62 nišos, kurios yra trijų formų - trikampio, stačiakampio, penkiakampio. Konstravimas yra paprastas, intuityvus, lengvai parenkami konstravimui tinkami stiebeliai. Stiebelių spalvos (įprastuose rinkiniuose) atitinka jų galuose esančių jungčių formas: geltoni stiebeliai su trikampio formos jungtimis, mėlyni stiebeliai su stačiakampio formos jungtimis, raudoni stiebeliai su penkiakampio formos jungtimis). Konstruojant sudėtingas kompozicijas visada padės Zometool užkoduotos spalvos. Kiekvienos spalvos stiebeliai yra skirtingų ilgių. Tos pačios spalvos, tačiau skirtingų ilgių stiebeliai pagaminti vadovaujantis "Dieviškąja proporcija" (angl. Divine proportion). Dėl šios priežasties, konstruodami įvairias erdvines kompozicijas, visada atrasime būdą kaip jas paversti "uždaromis". Daugiau apie "Dieviškąją proporciją" čia.

 

Zometool yra unikali ir daug apdovanojimų laimėjusi lavinamoji priemonė, skirta erdvinių kompozicijų konstravimui. Ji labai pamėgta vaikų, tėvų, mokytojų bei mokslininkų visame pasaulyje.

 

Zometool DNR (angl. DNA) rinkinyje rasite ne tik detales, iš kurių galėsite sudėti DNR modelį, bet ir patrauklų būdą paaiškinti, kaip veikia vienas iš įstabiausių pasaulio stebūklų.  

Genetinis kodas yra vienodas visiems gyviesiems organizmams!

Gražus ir elegantiškas, paprastas ir galingas. Sunku suvokti, kaip keturi elementai (bazės) gali būti atsakingi už visų gyvų organizmų lastęlių gamybą ir jų tikslų atkūrimą.

 

Konstruktoriaus sudėtis: 41 plastmasiniai stiebeliai, 30 jungčių / rutuliukų. Iš viso 71 detalės.

Rekomenduojamas amžius: 10m +

Lavinama:

  • Erdvės suvokimas
  • Koncentracija
  • Rankų koordinacija ir smulkioji motorika
  • Biologija

Instrukcija (EN)

 


 

 

30 kitų produktų toje pačioje kategorijoje:

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti