Zometool konstruktorius - Teminis rinkinys "C60 Fullerene" (42608)

Reduced price!
b3ceaa6ac4d9299b074dccd472e22409
Nauja prekė
Limited special offer

41,65 €

49,00 €

- +

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.


 
Informacija

Savybės:


Zometool konstruktoriaus koncepcija:

Jungtyje (rutuliuke) yra 62 nišos, kurios yra trijų formų - trikampio, stačiakampio, penkiakampio. Konstravimas yra paprastas, intuityvus, lengvai parenkami konstravimui tinkami stiebeliai. Stiebelių spalvos (įprastuose rinkiniuose) atitinka jų galuose esančių jungčių formas: geltoni stiebeliai su trikampio formos jungtimis, mėlyni stiebeliai su stačiakampio formos jungtimis, raudoni stiebeliai su penkiakampio formos jungtimis). Konstruojant sudėtingas kompozicijas visada padės Zometool užkoduotos spalvos. Kiekvienos spalvos stiebeliai yra skirtingų ilgių. Tos pačios spalvos, tačiau skirtingų ilgių stiebeliai pagaminti vadovaujantis "Dieviškąja proporcija" (angl. Divine proportion). Dėl šios priežasties, konstruodami įvairias erdvines kompozicijas, visada atrasime būdą kaip jas paversti "uždaromis". Daugiau apie "Dieviškąją proporciją" čia.

 

Zometool yra unikali ir daug apdovanojimų laimėjusi lavinamoji priemonė, skirta erdvinių kompozicijų konstravimui. Ji labai pamėgta vaikų, tėvų, mokytojų bei mokslininkų visame pasaulyje.

 

Teminio rinkinio "C60 Fullerene" pagalba galėsime sudėlioti vieną iš gražiausių anglies junginių - C60 Fulereną. Papildomai prijungę baltas jungtis gausime Icosahedroną.

Daugiau apie C60 Fulereną čia.

 

Konstruktoriaus sudėtis: 90 juodų plastmasinių stiebelių, 60 baltų plastmasinių stiebelių, 60 juodų jungčių / rutuliukų, 12 baltų jungčių / rutuliukų. Iš viso 222 detalės.

Rekomenduojamas amžius: 10m +

Pakuotės dydis: 13 x 13 x 6.5 cm

Lavinama:

  • Erdvės suvokimas
  • Koncentracija
  • Rankų koordinacija ir smulkioji motorika
  • Matematika
  • Chemija

Instrukcija (EN)


 

 

30 kitų produktų toje pačioje kategorijoje:

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti