Beleduc lavinamoji priemonė - medinių dėlionių komplektas "Skaičių piramidė" (16124)

Reduced price!
b96f7e97ef99b06ad4da61053625c679
Nauja prekė
Limited special offer

56,95 €

59,95 €

- +

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

 
Informacija

Savybės:

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

"Skaičių piramidė" - puiki ilgaamžė priemonė, skirta mokintis skaičius žaismingai. "Skaičių piramidė" susideda iš dešimties atskirų 10 dėlionių. Kiekviena dėlionė skirta skirtingam skaičiui (nuo 1 ik 10). Dėlionė, kuri skirta vienetui, turi vieną dėlionės detalę, ant dėlionės detalės nupieštas vienas elementas. Dėlionė, kuri skirta dvejetui, turi dvi dėlionės detales, ant dėlionės detalių nupiešti du elementai. Ir taip toliau ... iki dešimties.

Dėlionės detalės susideda į piramidę.

Išmatavimai: 235x235x90 mm

Žaisti gali 1 ir daugiau žaidėjų

Žaidimas skirtas vaikams nuo 5 metų amžiaus

 

Lavinama:

  • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.
  • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.

 


ES žaislų saugos standartų atitikimas


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN)


 

22 kitų produktų toje pačioje kategorijoje:

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti