Lavinamoji judėjimo priemonė - Ezyroller Edu S (3-7 metai)

bb33d28d3c4052fdd533dd7bfa7c0424
Nauja prekė

149,00 €

- +

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.


 
Informacija

Lavinamoji judėjimo priemonė - Ezyroller Edu S

 

Ezyroller Edu S - tai unikali triratė transporto priemonė, kurią pamėgsta visi, kurie pabando su ja pasivažinėti. Ideali priemonė aktyviam laisvalaikiui bei įvairioms estafetėms.

Naudojantis priemone vystosi vaikų kojų (keturgalvis), pilvo (įstrižiniai) ir nugaros tiesiamasis raumenys. Šių raumenų grupė ataskinga už taisyklingą laikyseną. Intensyviai naudojantis šia priemone vaikai pagerins savo laikyseną. Be to, šios priemonės pagalba lavės akių - kojų koordinacija, nes nuo kojų judesių užlaikymo priklausys priemonės važiavimo kryptis, nuo minimo intensyvumo - greitis.

Priemonė tinkama ir vaikams su specialiais poreikiais, nes kad pajudėti iš vietos tereikia pakankamai silpno kojos paspaudimo.

Svorio centras pakankamai žemai (sėdynė apie 9 cm virš dangos), todėl tikimybė nukristi yra labai maža.

Ezyroller Edu priemonės pagamintos iš tvirto plieno, skirtos įstaigoms, kuriose padidintas naudojimosi intensyvumas ir vienas iš keliamų reikalavimų priemonėms - ilgaamžiškumas. Dažniausiai šias priemones įsigyja darželiai, spec. mokyklos, sporto mokyklos, dienos centrai, pramogų parkai ir fiziniai asmenys, vertinantys išskirtinę gaminių kokybę.

Priemonę galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Pagrindinis reikalavimas dangai - ji turi būti sausa ir vientisa (grindys, asfaltas, trinkelės ir pan.). p.s. ant žolės ir spelio priemonė nevažiuos.

Priemonė skirta vaikams nuo 3 iki 7 metų.


Video pristatymas:


Elektrinio raumenų aktyvumo tyrimo rezultatai (čia).

1 kitų produktas toje pačioje kategorijoje:

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas