Beleduc lavinamoji priemonė - vidaus / lauko žaidimas "XXL Papillon" (25516)

Reduced price!
b8b82a25176c1b2a35a27cfc2e8e7da9
Nauja prekė
Limited special offer

112,05 €

117,95 €

- +

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

 
Informacija

Savybės:

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

Linksmas vidaus / išorės žaidimas. Pirma išdėliojamos kortelės su drugeliais ant žemės. Nustatoma vieta nuo kurios bus mėtomi pasunkinti madžiaginiai kamuoliukai. Vaikai iš eilės meta kamuoliukus ant pasirinktų (ar kauliuku išridentų) drugelių. Jei kamuoliukas nukrenta ant pasirinkto drugelio - jį paliekame ant kortelės. Kai kamuoliukų ant kortelės numetama tiek kiek ant drugelio taškų, paskutinis metęs kamuoliuką vaikas gauna atitinkamą skaičių "blynelių". Žaidimas baigiasi kai ant kiekvienos kortelės su drugeliais yra atitinkamas kamuoliukų skaičius. Laimi tas vaikas, kas žaidimo eigoje surinko daugiausiai "blynelių".

 

Žaidimas susideda iš: 6 kvadratinių kortelių su spalvotais drugeliais,  pasunkinti dirbtinės odos kamuoliukai, 21 "blyneliai", 1 kauliukas su spalvomis ir skaičiais.

 

Lavinama:

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

 

ES žaislų saugos standartų atitikimas 1


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN) 1

30 kitų produktų toje pačioje kategorijoje:

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti