PREKIŲ FILTRAS

Vaikiški vežimėliai kūdikiams internetu

Dažnai daugiausiai tėvelių laiko bei energijos reikalaujantis procesas tampa vaikiško vėžimėlio pirkimas. Tai – lyg automobilio įsigyjimas: modelių, ypatybių bei komplektacijų yra nepaprastai daug, o jų gausa neretai tampa tikru pasirinkimo iššūkiu. Dėl šios priežasties, pateikiame visų tipų, mdelių bei ypatybių vaikiškus vėžimėlius, su detalia informacija apie juos, vienoje vietoje.

Skaityti plačiau

Norint užtikrinti vaiko bei jo tėvelių komfortą, siūlome Jums platų , reikalavimus atitinkančių bei kokybiškų vaikiškų vėžimėlių asortimeną, kuriame tikrai rasite Jūsų lūkesčius atitinkančią prekę.

KAIP IŠSIRINKTI VAIKIŠKĄ VEŽIMĖLĮ?

Vaikiškas vežiėlis tai – nepamainomas kūdikystės draugas, kuris su Jūsų mažylius bus ko ne kikevieną išvykimą iš namų. Šis pirkinys yra neatsiejama besilaukiančių ar jau auginančių vaikučius kasdienybės dalis, kurią renkantis rekia atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių detalių tam, kad išsirinktas daiktas tarnautų ilgai, būtų patogus vaikučiui bei tėveliams.

VEŽIMĖLIŲ TIPAI

Vaikiški vežimėliai yra kelių, o jei tiksliau trijų, rūšių: universalūs, su lopšiais ir sportiniai. Sportiniai vežimėliai skirti šiek tiek ūgtelėjusiems vaikučiams, kadangi dažniausiai yra sėdimos padėties, tačiau, kai kuriuose modeliuose mažylis gali ir gulėti. Taip pat sportinius vežimėlius galima rinktis iš dvejopų ratų išdėstmo, tai yra iš keturačių ir tritačių vežimėlių. Universalūs arba vaikiški vežimėliai su lopšiais skirti naujagymiams, nes kol dar vaikutis mažas, ant vežimėlio rėmo yra montuojamas lopšys, o šiek tiek paaugus, lopšys gali būti pakeičiamas kėdute.

PAGRINDINIAI ASPEKTAI

Vienas iš pagrindinių aspektų, renkantis vaikišką vežimėlį turėtų būti jo saugumas. Jus turėtų dominti ar vežimėlio konstrukcija tvirta ir patikima. Vežimėliai su sėdima padėtimi privalo turėti vaiko saugumą ir stabilumą užtikrinančius , trijų arba penkių taškų tvirtinimo, diržus, kurių dėka jis negalėtų išslysti ar persisverti per vežimėlio kraštus.
Vežimėlis turi būti patogus ne tik vaikui, bet ir tėveliams. Prieš renkantis vežimėlį pasvarstykite ar jį reikės nešioti laiptais aukštyn – žemyn, taip pat ar jis bus vežiojamas automobilio bagažinėje. Jei taip, Jūsų prioritetas turėtų būti lengvas ir paprastai sukomplektuojamas vežimėlis, kuris nereikalautų itin daug Jūsų laiko ir pastangų. Jei žadate dažnai keliauti ir su automobiliu – Jums patogumą užtikrins vaikiškas vežimėlis, kuriame įsistato mažylio automobilinė kėdutė

Taip pat svarbus rodiklis yra vaikiško vežimėlio svoris ir ratų dydis. Universalūs vežimėliai yra daug sunkesni už sportinius, kurių vidutinis svoris yra 9 kg, ar skėčio formos vežimėlius, kurie sveria vos 6 kg. Vežimėlio svoris prideda stabilumo, tačiau vaikučiui pradėjus vaiksčioti įsikibus į vežimėlį, patogesnis bus lengvesnis variantas. Taip pat didelę reikšmę turi vaikiško vežimėlio ratų dydis. Vežimėlis su didesniais ratais lengviau važiuos snieguotu paviršiumi ar žvyrkeliu ar smėliu, tačiau vežimėlis su mažesniais ratais yra manevringesnis, nors pasitaikius kelio nelygumų – judėti sunkiau.
Nusipirkę vaikiųką vežimėli norėsite, kad jis tarnautų ilgai, dėl šios priežasties prieš perkant reiktų prisiminti, jog plastikiniai vežimėlio ratai tarnauja daug trumpiau, nes greičiau nusdėvi. Vežimėlis turėtų būti dengtas sintetine, o ne natūralia medžiaga, nes ji nudyla greičiau. Taip pat labai svarbu atminti, jog kad ir koks kokybiškas vežimėlio daiktų krepšys bebūtų – svarbu jo neperkrauti ir neištampyti.

Na ir paskutinysis vežimėlio rinkimosi aspektas – medžiaga, kuria jis yra dengtas. Natūralia medžiaga, tokia kaip medvilnė, vežimėlis gali būti dengtas tik jo viduje, tai yra vaiko sėdėjimo vietoje, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį ar šį užvalkalą galima išimti ir išskalbti, nes natūrali medžiaga reikalauja daugiau priežiūros nei sintetinė. Išorinė vežimėlio medžiaga būna tik sintetinė, kadangi ji geriau apsaugo vaikelį nuo

Vaikiški vežimėliai ir priedai - vaikų bazė

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti