PREKIŲ FILTRAS

Balansinis Dviratukas - Balansiniai Dviratukai Vaikams

Visų tėvelių pareiga yra užtikrinti tikslingą vaiko užimtumą. Žiemą tėveliai suka galvas kuo užimti savo atžalą namuose, o tik atšilus orams, kaip praturtinti mažylio veiklą gryname ore. Itin sunku atrasti būtent tokią užimtumo priemonę, kuri būtų patogi naudojimui bei teiktų realią naudą. Labai svarbu atkreipti dėmesį, jog vaiko veikla lavintų ir jo motorinius gebėjimamus. Dėl šios priežasties, atšilus orams, vienas iš populiariausių pasirinkimų vaiko užimtumui tampa balansinis dviratukas. Šis dviratukas yra pritaikytas mažylių judėjimo ir aplinkos suvokimo lavinimui, kas turi didelę įtaką tikslingam vaiko ugdymui.

Skaityti plačiau

Balansinis dviratukas tai - komfortas visai šeimai. Visų pirmiausia, šio tipo dviratukas taps pačia mėgiamiausia judėjimo priemone mažyliui, kadangi jo dizainas yra pritaikytas suteikti kuo didesnį komfortą naudojantis. Balansiniai dviratukai puikiai gelbsti lavinant vaiko motoriką, kadangi norint šiuo dviratuku naudotis, mažylis turi spirtis į priekį, taip laikydamas pusiausvyrą bei lavindamas ne tik lygsvarą, bet ir aplinkos suvokimą, nes judėdamas jis manevruoja tarp kelyje sutinkamų kliūčių. O kas gali būti geriau nei mokymasis žaidimų metu? Nors balansiniai dviratukai yra skirti vaikams, jie puikiai asistuoja ir tėveliams. Pasivaikščiojimo metu tėveliai galės pamiršti sunkius bei nepatogius vežimėlius ar vaiko nešimą ant rankų, kadangi važinėjimasis balansiniu dviratuku vaikui yra tarsi žaidimas, kuris tikrai neatsibos tik išėjus pasivaiksčioti.

Renkantis balansinį dviratuką, kaip ir visus vaikam skirtus daiktus, reikia atkreipti dėmesį į pagrindinius kriterijus. Prieš perkant dviratuką, vaikas turėtų jį "pasimatuoti", kadangi skirtingi modeliai yra skirtingų dydžių, o tai gali lemti ne tik patogumą naudojantis šia judėjimo priemone, bet ir saugumą. Patartina, jog balansiniai dviratukai turėtų riboto pasukimo kampą, nes visi žino, jog vaikai yra labai smalsūs ir gali sugalvoti itin įvairių būdų vairuoti šią transporto priemonę. Taip pat reiktų nepamiršti atkreipti dėmesį ir į dviratuko padangas. Populiariausias balansinių dviratukų padangų pasirinkimas yra standartinės pripučiamos padangos, kadangi jos užtikrina komfortą, geriausiai sugeria kelio nelygumus bei užtikrina sklandų riedėjimą.


Mūsų parduotuvėje rasite visųs Jūsų ir Jūsų vaiko lūkesčius atitinkančius balansinius dviratukus, kuriais džiaugsis ne tik Jūsų vaikas bet ir Jūs.

Balansiniai Dviratukai Vaikams

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti