PREKIŲ FILTRAS

Autokėdutės Automobilinės Kėdutės Nuo 9 iki 36 Kilogramų

Rūpinimasis vaiko saugumui kiekvienam tėveliui turėtų būti prioritetas. Ir ne tik todėl, kad to reikalauja KET, tačiau dėl to, jog net ir trumpų kelionių metu reikia naudoti viską, ko reikia, kad keliavimas būtų be jokių nesklandumų. Vaikams, kurių svoris nuo 9 iki 36 kg. galime pasiūlyti specialias automobilių kėdutes, kurios pritaikytos tokio svorio ir dažniausiai atitinkamo ūgio vaikučiams. Tvirtos, lengvai įsistato, užtikrina ramų vairavimą net ir sudėtingais keliais.

Automobilinės Kėdutės Nuo 9 iki 36 Kilogramų

Skaityti platesnį aprašymą »  

Automobilinės kėdutės nuo 9 iki 36 kilogramų internetu

Didesniems vaikams – tinkamos kėdutės

Klaidingas požiūris, kad automobilinės kėdutės yra reikalingos tik mažiems vaikams. Tikrai ne. Visi tėveliai, kurie rūpinasi savo vaikučių saugumui taip pat turėtų naudoti kėdutes vaikams iki 36 kg. Galiausiai, juk kėdutės suteikia ne tik kur kas daugiau saugumo, tačiau taip pat ir patogumo vaikui, mažieji kelionės metu jaučiasi kur kas stabiliau, turi savo vietą, kuri augančiam vaikui tampa labai svarbi.

Automobilinės kėdutės nuo 9 iki 36 kilogramų skirtos didesniems vaikams, tad mažieji gali kartu su tėveliais vertinti dizainus ir pasirinkti jiems labiausiai akiai patrauklų variantą.

Sužinokite apie naujausius pasiūlymus pats pirmas

Jeigu domina mūsų kėdutės, kurios yra skirtos vaikams nuo 9 iki 36 kg. arba kitos prekės, kurios garantuoja komfortą bei patogumą – tokiu atveju siūlome užsisakyti naujienlaiškius, kurie suteikia galimybę įsigyti tai, ko Jums reikia – pigiau. Taip pat informaciniuose pranešimuose informuosime apie priedų papildymą, kurios labiausiai tinkamos konkrečioms kėdutėms, o tai, žinoma, neatsiejama nuo kur kas saugesnių kelionių. Įsigijus prekes galite jas grąžinti tais atvejais, kai poreikiai nebuvo patenkinti, tačiau mūsų praktikoje – to beveik nėra buvę. Paprasčiausiai mums labai svarbus kiekvienas klientas, tad ir siūlome geriausią kokybę, kokia tik egzistuoja ir gali tarnauti Jūsų vaikui.

Ieškantiems geriausios kėdutės paaugusiam vaikui – galime pasiūlyti plačią pasiūlą.

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti