PREKIŲ FILTRAS

Autokėdutės Automobilinės Kėdutės Nuo 9 iki 25 Kilogramų

Tinkamos transporto priemonės kėdutės pasirinkimas gali reikalauti laiko, tačiau jo skirti – verta. Tokiu atveju galėsite džiaugtis ne tik stilinga transporto priemonės salono puošmena, tačiau ir saugiu, funkcionaliu daiktu, kuris pasirūpins, kad bet kokios kelionės Jūsų vaikui būtų patogios, žinoma, svarbiausia – saugios. Didesniems vaikams galime pasiūlyti ypač aukštos kokybės kėdutes, kurios tinkamos sveriantiems nuo 9 iki 25 kg.

Automobilinės Kėdutės Nuo 9 iki 25 Kilogramų

Skaityti platesnį aprašymą »  

Automobilinės kėdutės nuo 9 iki 25 kilogramų internetu

Kėdutės charakteristikos renkantis

Kadangi Vaikubaze.lt siūlo platų kėdučių pasirinkimą – siūlome daugiau dėmesio skirti kiekvienos jos charakteristikoms, kad rastumėte variantą, kuris labiausiai tinka tiek Jums, tiek vaikui. Automobilinės kėdutės nuo 9 iki 25 kilogramų perkamos ilgiems metams, jau kur kas didesniam vaikui, tad net galima tartis su mažuoju – kuri jam yra gražiausia ir kurioje jis norėtų leisti laiką, kol važiuojama tikslo link. Kadangi pas mus rasite tik pripažintų prekinių vardų kėdutes (Camarelo, Coletto, Coto Baby ir kiti) – daugiau dėmesio galima skirti dizainui, kuris dažniausiai derinamas prie transporto priemonės arba vežimėlio.

Pigiau, tačiau geriau

Jeigu norite įsigyti ne tik geros kokybės kėdutes, kurios tarnaus daugelį metų, tačiau ir sumokėti mažiau – tokiu atveju siūlome užsisakyti naujienlaiškį ir asmeniškai gauti geriausius pasiūlymus elektroniniu paštu. Svarbiausia, kad kokybė bus tokia pat puikia, tačiau kaina – mažesnė. Būtent to ir siekia daugelis tėvelių, kuriems svarbu, kad jų vaikučiai kelionių metu jaustųsi puikiai. O jeigu norite kėdutes apžiūrėti gyvai – laukiame Jūsų adresu Taikos pr. 17, Klaipėda. Konsultacijas taip pat teikiame ir telefonu +370 616 99666 arba per pokalbių langą, tad susisiekite su mūsų specialistais, kurie suteiks išsamią konsultaciją ir padės rasti Jums labiausiai tinkamą auto kėdutę.

Juk komfortabilios kelionės prasideda nuo smulkmenų.

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti