0
Įsiminti
Prekių krepšelis

PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekių pristatymas į Jūsų pasirinktą Omnivos paštomatą kainuoja 2,20 €. Arba daugeliui prekių nemokamas.

Prekių pristatymas kurjeriu visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) kainuoja 3,60 €. Arba daugeliui prekių nemokamas.

Perkant prekių už 200 € ir daugiau pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas (išskyrus Kuršių Neriją).

Prekių pristatymas į Kuršių Nerija kainuoja 30 € nepriklausomai nuo užsakymo sumos ar svorio.

Užsakytas prekes galima atsiimti patiems iš mūsų parduotuvės Taikos pr. 17, Klaipėdoje. Tokiu atveju už prekių pristatymą mokėti nereikės. Prekes parduotuvėje galima atsiimti tik sulaukus pranešimo arba skambučio apie paruoštą užsakymą.

Pirkėjas, pasirinkdamas pristatymą į namus, įsipareigoja nurodyti tikslų pristatymo adresą: buto numeris(jeigu yra), namo numeris, gatvė, miestas ir pašto kodas. Taip pat kontaktinio telefono numerį.

Prekes į namus pristato Pardavėjo darbuotojas arba kurjerių tarnyba. Prekės pristatomos tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui per 3 darbo dienas. Kitais atvejais prekės pristatomos kaip nurodyta aprašyme. 3 darbo dienų prekių pristatymo terminas netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimties atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus. Jei Pirkėjas pageidauja, jog jo išsirinkta prekė būtų pristatyta greičiau, turėtų susisiekti nurodytu telefonu su Pardavėju, kuris pasistengs pasiūlyti tinkamą išeitį.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad jei prekės kurjeriui bus perduotos penktadienį, tai Jums bus pristatytos anksčiausiai pirmadienį.

Apie tai, kad prekės yra Jums išsiųstos (perduotos kurjeriui), būsite informuoti elektroniniu pranešimu. Jei kurjeris per 2 darbo dienas, skaičiuojant nuo elektroninio pranešimo gavimo dienos, nesusisieks su Jumis ir nepristatys užsakytų prekių, prašome informuoti mus apie tai el.paštu info@vaikubaze.lt

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.