0
Įsiminti
Prekių krepšelis
 • Konstruktoriai

  Konstruktoriai vaikams

  Dažnai nė nesusimąstome apie vaikų mokymąsį žaidimo metu. Jų gebėjimų tobulinimas ar naujų atradimas tampa nelengva užduotimi, su kuria turi susidurti visi tėveliai. Kai jau atrodo, jog visi žaidimai, visi žaislai išbandyti ir jau atsibodę, prisimename konstruktorius. Jų pagalba vaikas privalo naudoti savo vaizduotę, tobulinti pasaulėvoką bei, žinoma, rinkimo įgūdžius. Konstruktoriai, tai neatsibostanti veikla, nes kiekvieną dieną tai gali tapti nauju ar patobulintu žaislu. Auksčiausios kokybės, įvairių stilių ir saugūs konstruktoriai jau laukia, kada galės užpildyti jūsų mažylio dienas.
 • Dėlionės

  Delionės vaikams

  Neretai suaugusiems vaikiški žaislai bei žaidimai neatrodo prikaustantys dėmesį. Tačiau, kai žaislas pritraukia akį, nepriekaištingai susijungia tarpusvyje, abejonių nelieka, jog įdomiausias bei labiausiai visais laikais įtraukiantis daiktas – dėlionės. Be to, jos puikiui padeda mažiesiams lavinti aplinkos suvokimą, loginį mąstymą bei mątymo spektrą. Dėlionės vaikams yra puikiai pritaikytos Jūsų mažiesiems, kadangi neturi smulkių detalių, kurias netyčia galėtų nuryti. Taigi, siūlome Jums dėliones, kurios padės jūsų vaiko ugdymui bei taps linkasma kasdiene veikla.
 • Magnetinės dėlionės
 • Mediniai žaislai

  Mediniai žaislai vaikams

  Siekiant užtikrini vaiko sveikatą bei tinkamą jo raidą, vis daugiau tėvelių dėmesį skiria kokybiškiems žaislams. Vienas iš vis populiarėjančių pasirinkimų tampa mediniai žaislai. Šie žaislai yra saugūs, skatinantys vaikų kūrybingumą, bei, žinoma, ilgaamžiai. Glotnus medinių žaislų paviršius yra ne tik malonus liesti, bet ir dirginantis vaiko pojučius, kurių dėka skatinama tikslinga raida. Tėveliai, kurie vertina žaislo kokybę, jo tarnavimo laiką bei savo vaikų sveikatą turėtų rinktis būtent šiuos žaislus. O svarbiausia, juos galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje jau dabar, negaišdami laiko didžiuliame prekybos centre.
 • Supynės

  Vaikiškos supynės - Supynės vaikui

  Visų tipų vaikiškos supynės įvairaus amžiaus vaikams.

  Laimė ir džiaugsmas - štai kuo vaikystėje spinduliuoja visi. Dėl to tėvų pareiga tampa užtikrinti vaikų laimę jau nuo pat gimimo. Augant vaikui vis sunkesniu darbu tampa jo supavimas ant rankų, dėl to puikus pagalbininkas tampa vaikiškos supynės. Vienas iš ryškiausių vaikystės atributu - supynės tuojau pat tampa mylimiausiu užsiėmimu namuose.

  Tačiau nereiktų pamiršti, jog kaip ir įsigyjant, bet kokius kitus daiktus vaikui, būtina išsirinkti patį optimaliausią variantą, kuris tiks ir patiks mažyliui. Dėl to labai svarbu tėveliams nuspręsti kokias vaikiškas supynes yra žadama įsigyti, kadangi jų stilių ir tekstūrų yra didelė įvairovė.

  Vienas iš populiariausių vaikiškų supynių stilių yra didelės medinės supynės, statomos lauke. Šis stilius yra supynių klasika, kuris tikriausiai stovėjo kiekvieno kieme. Net ir po daugelio metų šis pasirinkimas išlieka populiariausias. Medinės supynės yra mėgiamos dėl savo stabilumo ir tvirtumo, kas yra labai svarbi detalė renkantis vaikiškas supynes. Medinės, lauke statomos vaikiškos supynės taip pat pasižymi ir ilgaamžiškumu, todėl jas įsigijus, tėveliai yra tikri, jog mažieji galės žaisti saugiai. Taip pat šios supynės dėl savo paprasto ir klasikinio dizaino gali būti priderintos prie ko ne kiekvieno namo stiliaus. O svarbiausia, jomis gali džiaugtis visi šeimos nariai, kadangi medinės supynės yra pakankamai tvirtos, kad atlaikytų ir mažylį, ir tėvelius.

  Žinoma, nesant galimybei statyti didelių supynių kieme yra alternatyva. Šeimos patogumą užtikrins lengvos, pagamintos iš plastiko vaikiškos supynės. Dėl savo nedidelių gabaritų, jas kuo puikiausiai galima naudoti namuose. Kadangi ši supynių rūšis yra lengva ir mažagabaritė, ją lengva transportuoti ar keisti vietą namuose, juk vaikui yra smagiau, kai savo mėgiamą užsiėmimą gali pasiimti su savimi betkur. Šios vaikiškos supynės suteiks žaidimo laisvės vaikui ir galimybę keisti jos vietą tėveliams.

  Atsiželgdami į Jūsų lūkesčius bei norus, mūsų parduotuvėje dirbanti komanda padės Jums išsirinkti būtent Jums geriausiai tinkantį vaikiškų supynių modelį.

 • Miego žaislai
 • Edukaciniai

  Edukaciniai Žaislai Vaikams ir Kūdikiams

 • Stalo žaidimai

  Stalo Žaidimai Vaikams

 • Kaladėlės

  Kaladėlės vaikams - Vaikiškos kaladėlės

  Įvairių struktūrų vaikiškos kaladėlės padės Jūsų mažyliui išmokti koncntruoti dėmesį bei lavinti motoriką, o dabar jau ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

 • Minkšti, pliušiniai žaislai ir...

  Minkšti - pliušiniai žaislai

  Kas gali būti jaukiau už šiltą, minkštą bei švelnų vaikų draugą namuose? Kadangi ne vios šeimos nori įsigti vienokį ar kitokį naminį gyvūnėlį, kuriam reiks nuolatinės priežiūros ir dėmesio, minkštas ir pūkuotas žaislas tampa geriausiu vaiko draugu. Pliušiniai žaislai greitai taps numylėtiniais Jūsų vaikų žaidimuose, kurių metu jie lavins ir savo suvokimą, ir bendravimo įgūdžius. Tėveliai žaidimų metu galės atsipalaiduoti, nes pliušiniai žaislai neturi aštrių kampų ar kietų detalių ir yra visiškai saugūs Jūsų mažiesiems.
 • Žaidimų kilimėliai

  Žaidimų Kilimėliai Kūdikiams

 • Muzikinės karuselės

  Muzikinės Karuselės Kūdikiams

  Skambančios ir judančios muzikinės karuselės kūdikiams.
 • Lėlės

  Lėlės Vaikams - Lėlės kūdikiams

  Lėlės Vaikams ir Kūdikiams internetu.
 • Lėlių namai, vežimėliai ir kita...

  Lėlių Namai ir Kiti Žaislai

 • Barškučiai

  Barškučiai Kūdikiams

  Barškučių tipo žaislai kūdikiams.
 • Virtuvės reikmenys ir maistas

  Virtuvės žaislai vaikams

  Visų tipų virtuvės žaislai vaikams.
 • Fizinio lavinimo priemonės
 • Muzikiniai instrumentai
 • Vaidmenų žaidimai
 • Elektromobiliai
 • Modelinas ir išmanusis smėlis
 • Maudynių žaislai
 • Spalvinimo ir piešimo prekės
 • Mašinos ir lenktynių trasos

  Mašinos ir lenktynių trasos

 • Pripučiami baseinai ir plaukimo...

Žaislai

Žaislai vaikams

Visi žinome, jog vaikystėje vienas iš svarbiausių užsiėmimų vaiko raidai tampa žaidimo procesas, kurio metu sparčiai vystomi visuomeniniai įgudžiai. Žaislai vaikams – tai puiki dovana, kurios dėka mažyliai galės lavinti savo bendravimo, aplinkos suvokimo ar net bendradarbiavimo įgūdžius. Šiuo metu galite rinktis iš įvairių tipų žaislų, tokių kaip pliušiniai ar mediniai žaislai.  Siūlome Jums kokybiškus, saugius bei dėmesį pritraukiančius žaislus vaikams, kurių dėka bus lavinama vaiko vaizduotė ir tėvelių bendravimo su vaiku įgūdžiai.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.