0
Įsiminti
Prekių krepšelis

Filtruoti pagal

Kaina

  • 8,00 € - 30,00 €

Amžius

Prekės ženklas

Specialūs pasiūlymai

Supynės

Vaikiškos supynės - Supynės vaikui

Visų tipų vaikiškos supynės įvairaus amžiaus vaikams.

Laimė ir džiaugsmas - štai kuo vaikystėje spinduliuoja visi. Dėl to tėvų pareiga tampa užtikrinti vaikų laimę jau nuo pat gimimo. Augant vaikui vis sunkesniu darbu tampa jo supavimas ant rankų, dėl to puikus pagalbininkas tampa vaikiškos supynės. Vienas iš ryškiausių vaikystės atributu - supynės tuojau pat tampa mylimiausiu užsiėmimu namuose.

Tačiau nereiktų pamiršti, jog kaip ir įsigyjant, bet kokius kitus daiktus vaikui, būtina išsirinkti patį optimaliausią variantą, kuris tiks ir patiks mažyliui. Dėl to labai svarbu tėveliams nuspręsti kokias vaikiškas supynes yra žadama įsigyti, kadangi jų stilių ir tekstūrų yra didelė įvairovė.

Vienas iš populiariausių vaikiškų supynių stilių yra didelės medinės supynės, statomos lauke. Šis stilius yra supynių klasika, kuris tikriausiai stovėjo kiekvieno kieme. Net ir po daugelio metų šis pasirinkimas išlieka populiariausias. Medinės supynės yra mėgiamos dėl savo stabilumo ir tvirtumo, kas yra labai svarbi detalė renkantis vaikiškas supynes. Medinės, lauke statomos vaikiškos supynės taip pat pasižymi ir ilgaamžiškumu, todėl jas įsigijus, tėveliai yra tikri, jog mažieji galės žaisti saugiai. Taip pat šios supynės dėl savo paprasto ir klasikinio dizaino gali būti priderintos prie ko ne kiekvieno namo stiliaus. O svarbiausia, jomis gali džiaugtis visi šeimos nariai, kadangi medinės supynės yra pakankamai tvirtos, kad atlaikytų ir mažylį, ir tėvelius.

Žinoma, nesant galimybei statyti didelių supynių kieme yra alternatyva. Šeimos patogumą užtikrins lengvos, pagamintos iš plastiko vaikiškos supynės. Dėl savo nedidelių gabaritų, jas kuo puikiausiai galima naudoti namuose. Kadangi ši supynių rūšis yra lengva ir mažagabaritė, ją lengva transportuoti ar keisti vietą namuose, juk vaikui yra smagiau, kai savo mėgiamą užsiėmimą gali pasiimti su savimi betkur. Šios vaikiškos supynės suteiks žaidimo laisvės vaikui ir galimybę keisti jos vietą tėveliams.

Atsiželgdami į Jūsų lūkesčius bei norus, mūsų parduotuvėje dirbanti komanda padės Jums išsirinkti būtent Jums geriausiai tinkantį vaikiškų supynių modelį.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.