PREKIŲ FILTRAS

Pasirinkite spalvą:

Autokėdutės Automobilinės Kėdutės Nuo 0 iki 25 Kilogramų

Jeigu norite kartą įsigijus auto kėdutę daugiau nebesukti galvos dėl jos keitimo nauja – tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra specialios automobilių kėdutės, kurios skirtos vaikų svoriui nuo 0 iki 25 kg. Tai reiškia kad su ta pačia kėdute bus galima vežti naujagimį namo iš ligoninės ir padėti vaikučiui pasiekti mokyklą, kai jis planuoja eiti į pirmą klasę. Tai, žinoma, kur kas mažesnė investicija, o iš labai gerų medžiagų pagaminta automobilio kėdutė – užtikrins saugumą.

Automobilinės Kėdutės Nuo 0 iki 25 Kilogramų

Skaityti platesnį aprašymą »  

Automobilinės kėdutės nuo 0 iki 25 kilogramų internetu

Auto kėdutė – ilgaamžis pirkinys internetu

Renkantis transporto priemonės kėdutes nuo 0 iki 25 kg. turite įvertinti tai, kad ji tarnaus daugelį metų, tad reikalinga labai geros kokybės, patvari, žinoma, patraukli akiai. Natūralu, kad dažniausiai auto kėdutės dizainas derinamas prie transporto priemonės salono, taip pat – prie vežimėlio. O kadangi Vaikubaze.lt spalvinės gamos pasirinkimas labai platus, esame tikri, kad rasite Jums tinkamiausią variantą: raudona, juoda, mėlyna ir kitos.

Žinoma, svarbiausia yra saugumas, tad prekiaujame ne tik patraukliai atrodančiomis, tačiau ir labai geros kokybės kėdutėmis: Camarelo, Coletto, Coto Baby  ir kitomis. Katalogą nuolatos pildome, tad sekite mūsų pasiūlymais ir pasinaudokite galimybe rasti ne tik geriausią kokybę, tačiau ir nepermokėti.

Naudokite tik sertifikuotus gaminius

Nors rinkoje kėdučių pasirinkimas yra labai platus, tačiau tikrai ne visos gali būti naudojamos ir tuo pačiu ne visos yra vertos pasirinkimo. Kadangi mes prekiaujame tik sertifikuotais gaminiais, esame ramūs, kad mūsų siūlomos kėdutės garantuos saugumą kelionės metu. Tačiau tai nereiškia, kad nelepiname savo klientų. Reguliariai siūlome akcijas ir nuolaidas apie kurias galite sužinoti daugiau užsiprenumeravę naujienlaiškį. Asmeniškai gausite pasiūlymus, galėsite paprasčiau sekti nuolaidas, galiausiai, sužinosite apie auto kėdučių papildymus pagal Jums tinkamą vaiko svorį.

Renkantis kėdutę – svarbiausia yra kokybė ir mes ją galime Jums garantuoti.

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti