Automobilinės kėdutės nuo 0 iki 36 kilogramų

Ieškote universalios automobilio kėdutės, kuri vaikui tarnautų daugelį metų? Tokiu atveju galime Jums pasiūlyti specialiai kurtas vaikams, kurių svoris siekia nuo 0 iki 36 kg. Tai reiškia, kad įsigysite aukštos kokybės transporto priemonės kėdutę, kuri vaikui tarnaus iki tol, kol apskritai pagal KET ji yra rekomenduojama. Žinoma, tai puikus pasirinkimas taupantiems, tačiau papildomas privalumas – saugumas ir patikimumas. Ypač gerai įsitvirtinančios kėdutės padės išvengti vibracijos, tad kelionės bus malonios kaip niekada.

Skaityti platesnį aprašymą »  

Automobilinės kėdutės nuo 0 iki 36 kilogramų internetu

Nuo kūdikio iki didelio vaiko

Automobilinės kėdutės nuo 0 iki 36 kilogramų yra ilgaamžis pirkinys, tad jas renkantis reikia daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, galiausiai, visada galite tartis su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus ir padės rasti tinkamą auto kėdutę. Kadangi šioje kategorijoje galite rasti labai platų svorio diapazoną – renkantis žiūrėkite, koks jos stilius, kokie paminkštinimai naudojami ir panašiai. Daugeliui taip pat svarbus gamintojas (ypač tokiu atveju, kai naudojamas to paties gamintojo vežimėlis arba kiti daiktai vaikui). Dažniausiai pasirenkamos CARETERO kėdutės suteikia galimybę sukti ją 360 laipsnių kampu, tad vaiko pasodinimas tampa kur kas patogesnis ir tuo pačiu greitesnis.

Įvertinkite smulkmenas ir sutaupykite

Vaikubaze.lt yra detaliai aprašiusi visus savo gaminius, kad kiekvienas rastų tai, kas jam labiausiai tinka. Nuo pačios kėdutės funkcionalumo iki galimybių, nuo audinio iki diržų reguliavimo... Viskas, kad kiekvienas įsigytų tokias kėdutes, kurios jam labiausiai tinka ir tuo pačiu garantuotų komfortą, kurio reikia mažajam keliautojui. O kad pirkimas būtų dar malonesnis – reguliariai siūlome akcijas, kurios padės sutaupyti pinigų, tačiau ne kokybę, kuri visada išlieka pati geriausia. Jeigu norite nepraleisti geriausių pasiūlymų – tokiu atveju skatiname užsiprenumeruoti naujienlaiškį ir pačiam pirmam sužinoti naujausius pasiūlymus.

Mūsų pasiūlymai – kiekvieno vaiko poreikiams ir patogumui.

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti