0
Įsiminti
Prekių krepšelis

Triratukai

Triratukas - Triratukai Vaikams - Vaikiški Triratukai

Vaikiški triratukai yra populiarus vaikams skirtas transporto priemonių tipas, kurį dažniausiai tinkami vaikams nuo 1 iki 5 metų amžiaus. Tokio tipo triratukai yra daugiafunkciniai ir suteikia vaikui galimybę ne tik judėti, bet ir lavinti koordinaciją bei mokytis pusiausvyros. Triratukai būna įvairių formų ir dydžių, pritaikyti skirtingoms amžiaus grupėms ir poreikiams.

Patiems mažiausiems vaikams nuo 1 metų turime pasiūlyti Qplay triratukus: New Prime, Rito, Rito Plus, Rito Rubber, Rito Deluxe, Nova, Nova Eva, Nova Niello, Nova Rubber. Šie triratukai auga kartu su vaiku ir yra skirti vaikams iki  metų amžiaus arba iki 25 kilogramų. Vaikui paaugus galima nuimti stumimo rankeną ir transformuoti triratuką į savarankišką transporto priemonę.

Pagrindiniai triratuko privalumai:

1. Fizinis aktyvumas: Triratukai skatina vaikų fizinį aktyvumą. Triratuko vairavimas padeda stiprinti raumenis, gerinti kordinaciją ir pusiausvyrą.

2. Laiko praleidimas lauke: Naudojantis triratuku vaikai praleidžia daugiau laiko lauke, o tai yra labai svarbu jų sveikatai ir gerovei. Tai skatina formuotis įpročiui daugiau laiko praleisti lauke.

3. Savarankiškumo lavinimas: Vaikai mokosi savarankiškai vairuoti triratuką, atsisėsti į jį ir minti pedalus. Mokosi savarankiškai priimti sprendimus ir kontroliuoti savo judesius. Tai skatina jų savarankiškumą ir pasitikėjimą savimi.

4. Socialinių įgūdžių lavinimas: Dažnai vaikai triratukus naudoja su draugais arba savo šeimos nariais, o tai skatina socialinius įgudžius, bendravimą, bendradarbiavimą ir komunikaciją.

5. Linksmas laiko praleidimas: Triratukai dažnai būna įdomūs ir spalvingi. Vaikai greičiau pasiekia norimą tikslą, tai lavina fantaziją, todėl vaikams tai tampa įdomiu žaidimu, laiko praleidimo būdu ar net pramoga.

Pagrindiniai vaikiškų triratukų elementai:

Rėmas: Dauguma triratukų rėmai yra metaliniai arba aliuminiai. Aliuminis rėmas yra kur kas lengvesnis, tad bendras triratuko svoris labai priklauso ir nuo jo.

Ratai: Ratukai gali būti įvairių tipų. 

Eva ratai - triratukas bus lengvas, tačiau tokie ratai yra kietesni, tad vaikas labiau jaus kelio nelygumus.

Geliniai/guminiai ratai - triratukas bus truputi sunkesnis, tačiau padangos gerai sugeria kelio nelygumus ir triratukas važiuos minkščiau.

Pripučiami ratai - triratukas bus sunkus, tačiau pripučiamos padangos gerai sugeriai kelio nelygumus. Nepatogu yra tai, kad padangas reikės labiau prižiūrėti ir baimintis dėl jų pradurimo arba susprogdinimo, o pažeidus vidinę kamerą bus sunku rasti kur nusipirkti naują.

Rankena: Dauguma triratukų turi reguliuojamą rankenos aukštį, tad juos patogu stumti bet kokio ūgio tėvams. 

Saugumas: Verta atrkeipti dėmesį ar triratukas turi saugos diržus, kad jaunesniam vaikui su juo būtų saugu keliauti, o tėvai neturės baimintis, kad vaikas iškris. Taip pat triratukai gali turėti ir apsauginį buomelį kuris saugo vaiką nuo persisvėrimo.

Priedai: Kai kurie triratukai turi papildomas priedus, tokius kaip gertuvės laikiklis, didelių daiktų rankinė/kuprinės arba mažų daiktų dėtuvės ar kišenėlės.

Sulankstymas: Triratukas gali būti lengvai sulankstomas ir užimti nedaug vietos. Verta atkreipti dėmesį kiek dažnai gali tekti lankstyti triratuką ir ar ši funkcija tikrai jums reikalinga. Sulankstomi triratukai dažniausiai kainuoja daugiau.

Svarbu:

Labai svarbu pasirinkti tinkamą triratuką pagal vaiko fizines galimybes, svorį, ūgį ir amžių. Reikia atkreipti dėmesį į triratuko kokybę ir saugumą. Atkreipti dėmesį ar triratukas yra pritaikytas būtent jūsų vaiko amžiui. Prieš įsigyjant triratuką rekomendojame pasikonsultuoti su parduotuvės konsultantu arba labai atidžiai pasidaryti rinkos analizę ir išsirinkti jums tinkamą variantą.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.