0
Įsiminti
Prekių krepšelis

Filtruoti pagal

Kaina

  • 12,00 € - 70,00 €

Prekės ženklas

Specialūs pasiūlymai

Vaikiškos patalynės komplektai

Patalynė Kūdikiams - Vaikiška Patalynė

Miegas - tai viena iš svarbiausių veiklų vaikui augant. Norint užtikrinti Jūsų mažylio miego kokybę, nereiktų pamiršti ir jį supančių daiktų. Kokybiška vaikiška patalynė viena iš būtinybių pagausėjusiose šeimose. Vaikas miegodamas su būtent jam skirta patalyne nebus prispaustas bei jausis patogiau,Juk kaip ir suaugusiems taip ir vaikams yra reikalinai savita, komfortą užtikrinanti aplinka. Mūsų nternetinėje parduotuvėje rasite kiekvieno lūkesčius bei norus atitinkančias patalynes vaikams, kurios sukurs Jūsų mažyliams komfotišką miegą.

Vaiko miego kokybė itin priklauso nuo parinktos vaikiškos patalynės. Didelį dėmesį reiktų skirti kokybiškos patalynės paieškai, nes Jūsų mažyliui bus labai svarbu, kad miego atributika atitiktų jo poreikius.

Visų pirma, vaikiška patalynė turėtų pasižymėti antialerginėmis savybėmis. Šis vaikiškos patalynės aspektas vaikui leidžia miegoti sveikesnėje aplinkoje. Šio tipo vaikiškoje patalynėje yra nepalanki terpė veistis dulkių erkutėms, dėl šios priežasties Jūsų vaikas miegos sveikesnėje aplinkoje bei jam nepasireikš alerginiai simptomai, o alergiško vaiko - nedirgins.
Taip pat labai svarbus aspektas renkantis vaikišką patalynę yra jos storis. Kad vaikui žiemą netektų, miego metu, drebėti reiktų rinktis šiltesnę, geriau priglundančią ir labiau šildymo funkciją atliekančią patalynę. Šaltuoju metų laiku nerekomenduojama rinktis itin lengvų bei sintetiniu pluoštu dengtų pataliukų, kadangi tokios patalynės Jūsų vaikui nesuteiks tiek šilumos, kiek reiktų. Šiltuoju metų sezonu vertėtų vaikui parinkti ploną, lengvą bei žinoma natūraliu pluoštu dengtą patalynę, kadangi taip bus sukuriama optimali miego aplinka, kurioje mažylis neperkais, bet ir nebus sušalęs.

Reiktų nepamiršti, jog renkant vaikišką patalynę svarbus tampa ir jos dydis. Per didelė patalynė vaikui gali sukelti papildomo diskomforto jausmą. Ji gali slysti iš lovytės arba vaikas tiesiog joje susipainios. Taip pat didelė patalynė dažniausiai yra ir sunkesnė, dėl to pasirinkus per didelę patalynę vaikas gali jausti spaudimą miego metu. Nereiktų pasirinkti ir per daug mažos patalynės vaikui, kadangi dėl to vaikas gali būti priverstas ne pilnai užsikloti.
Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kiekvieno lūkesčius bei norus atitinkančias patalynes vaikams, kurios sukurs Jūsų mažyliams komfotišką miegą.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.