0
Įsiminti
Prekių krepšelis
 • Nuo 0 iki 13 kilogramų

  Autokėdutės Automobilinės Kėdutės Nuo 0 iki 13 Kilogramų

  Kelionės transporto priemone yra neatsiejamos nuo saugumo, kuriuo turi rūpintis tėveliai. Mažyliams, kurie sveria iki 13 kg. – reikalingos specialios automobilių kėdutės, kurios kurtos svoriui nuo 0 iki 13 kg., taigi, puikiai tinka ir naujagimiui vežti iš ligoninės. Pasirinkus geros kokybės kėdutę galite būti ramūs dėl patvarumo, kuris net ir pačių trumpiausių kelionių metu leistų vaikučiui gerai jaustis, galiausiai, išvengti vibracijos, kuri trukdo ramiai miegoti.

  Automobilinės Kėdutės Nuo 0 iki 13 Kilogramų

 • Nuo 0 iki 18 kilogramų

  Autokėdutės Automobilinės Kėdutės Nuo 0 iki 18 Kilogramų

  Automobilinė kėdutė vaikui yra būtina. Viskas dėl to, kad mažasis tiek ilgų, tiek trumpų kelionių metu būtų saugus, žinoma, ir dėl patogumo, kadangi dažniausiai kūdikiai važiavimo metu miega. Taigi, tėveliai jiems turi sukurti tokias kelionės sąlygas, kurios būtų kuo patogesnės ir tuo pačiu saugesnės. Galime pasiūlyti kėdutes, kurios skirtos naujagimiams nuo 0 iki 18 kg., tad įsigijus galėsite ją naudoti net kelerius metus.

  Automobilinės Kėdutės Nuo 0 iki 18 Kilogramų

 • Nuo 0 iki 25 kilogramų

  Autokėdutės Automobilinės Kėdutės Nuo 0 iki 25 Kilogramų

  Jeigu norite kartą įsigijus auto kėdutę daugiau nebesukti galvos dėl jos keitimo nauja – tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra specialios automobilių kėdutės, kurios skirtos vaikų svoriui nuo 0 iki 25 kg. Tai reiškia kad su ta pačia kėdute bus galima vežti naujagimį namo iš ligoninės ir padėti vaikučiui pasiekti mokyklą, kai jis planuoja eiti į pirmą klasę. Tai, žinoma, kur kas mažesnė investicija, o iš labai gerų medžiagų pagaminta automobilio kėdutė – užtikrins saugumą.

  Automobilinės Kėdutės Nuo 0 iki 25 Kilogramų

 • Nuo 0 iki 36 kilogramų

  Automobilinės kėdutės nuo 0 iki 36 kilogramų

  Ieškote universalios automobilio kėdutės, kuri vaikui tarnautų daugelį metų? Tokiu atveju galime Jums pasiūlyti specialiai kurtas vaikams, kurių svoris siekia nuo 0 iki 36 kg. Tai reiškia, kad įsigysite aukštos kokybės transporto priemonės kėdutę, kuri vaikui tarnaus iki tol, kol apskritai pagal KET ji yra rekomenduojama. Žinoma, tai puikus pasirinkimas taupantiems, tačiau papildomas privalumas – saugumas ir patikimumas. Ypač gerai įsitvirtinančios kėdutės padės išvengti vibracijos, tad kelionės bus malonios kaip niekada.

 • Nuo 9 iki 25 kilogramų

  Autokėdutės Automobilinės Kėdutės Nuo 9 iki 25 Kilogramų

  Tinkamos transporto priemonės kėdutės pasirinkimas gali reikalauti laiko, tačiau jo skirti – verta. Tokiu atveju galėsite džiaugtis ne tik stilinga transporto priemonės salono puošmena, tačiau ir saugiu, funkcionaliu daiktu, kuris pasirūpins, kad bet kokios kelionės Jūsų vaikui būtų patogios, žinoma, svarbiausia – saugios. Didesniems vaikams galime pasiūlyti ypač aukštos kokybės kėdutes, kurios tinkamos sveriantiems nuo 9 iki 25 kg.

  Automobilinės Kėdutės Nuo 9 iki 25 Kilogramų

 • Nuo 9 iki 36 kilogramų

  Autokėdutės Automobilinės Kėdutės Nuo 9 iki 36 Kilogramų

  Rūpinimasis vaiko saugumui kiekvienam tėveliui turėtų būti prioritetas. Ir ne tik todėl, kad to reikalauja KET, tačiau dėl to, jog net ir trumpų kelionių metu reikia naudoti viską, ko reikia, kad keliavimas būtų be jokių nesklandumų. Vaikams, kurių svoris nuo 9 iki 36 kg. galime pasiūlyti specialias automobilių kėdutes, kurios pritaikytos tokio svorio ir dažniausiai atitinkamo ūgio vaikučiams. Tvirtos, lengvai įsistato, užtikrina ramų vairavimą net ir sudėtingais keliais.

  Automobilinės Kėdutės Nuo 9 iki 36 Kilogramų

 • Nuo 15 iki 36 kilogramų

  Autokėdutės Automobilinės Kėdutės Nuo 15 iki 36 Kilogramų

  Auginant vaikus reikia pasirūpinti bazinėmis priemonėmis, kurios gali užtikrinti, kad mažieji turės ne tik geras sąlygas augimui, tačiau taip pat ir saugumą, kuris visada turėtų būti prioritetas. Keliaujantiems, žinoma, reikalingos automobilinės kėdutės, kurios gali būti labai įvairios, tad renkantis įvertinkite smulkmenas. Svarbiausia jų – svoris, kurį kėdutė gali išlaikyti. Didesniems vaikams galime pasiūlyti kėdutės nuo 15 kg. iki 36 kg., tad tai bus ilgalaikis sprendimas.

  Automobilinės Kėdutės Nuo 15 iki 36 Kilogramų

 • Isofix bazės, adapteriai ir priedai

  Automobilinių Kėdučių Priedai

  Priedai bet kokiai sistemai suteikia daugiau funkcionalumo bei komforto, tad siūlome susipažinti su skirtais automobilinėms kėdutėms. Esame tikri, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. O kadangi mūsų siūlomi automobilinių kėdučių priedai yra universalūs – tiks tai kėdutei, kurią turite. Svarbiausia įvertinti poreikius bei suderinti charakteristikos, galiausiai, visada galite kreiptis į mus dėl konsultacijų ir pasirinkimo.

  Universalus priedai prie jūsų naudojamų automobilinių kėdučių.

Automobilinės kėdutės

Automobilinės kėdutės - Autokėdutės

Vaiko saugumo užtikrinimas – tai turėtų būti pats svarbiausias tėvų uždavinys. Saugodami vaiką namuose ar lauke, neturėtumėme pamiršti jo saugios kelionės automobiliu, kuriuo šiais laikais keliaujama vis daugiau ir dažniau.

Mažylio kelionė automobiliu dažniausiai prasideda jau nuo pat pirmos kelionės namo iš gimdymo įstaigos. Automobilinės kėdutės kūdikiams bei vaikams tampa neatsiejama automobilio dalis po šeimos pagausėjimo, dėl jų saugumo užtikrinimo. Tačiau neretai, o ypač, kuomet vaikelis tampa neramus, tėvai mano, jog saugiausia ir patikimiausia vieta mažyliui yra jų glėbys. Deja, norėdami maksimaliai apsaugoti savo vaiką nuo galimų sužeidimų naudojantis transporto priemone, privalu suprasti, jog automobilinė kėdutė kūdikui yra saugesnė vieta nei mylinčių tėvų rankos. Rinkdamiesi vaiko kategorijai pritaikytą automobilinę kėdutę, prisidedate prie efektyvaus saugumo užtikrinimo visos kelionės metu. Suprasdami ir vertindami vaiko saugumo reikalingumą naudojantis transporto priemone, pateikiame visų galimų kategorijų, saugumo reikalavimus atitinkančias bei kiekvieno stilių patenkinančias automobilines kėdutes pritaikytas Jūsų mažyliui.

KELIONĖ AUTOMOBILIU SU VAIKU

Planuojant ilgesnę klelionę automobiliu su savo atžala vienu iš pagrindinių dalykų tampa automobilinės kėdutės vaikams. Tai yra nepamainomas saugumo garantas Jūsų vaikui nelaimingo atsitikimo metu. Jų saugumo užtikrinimą yra įrodęs ne viens su šia sritimi įvykdytas testas ar net kasdieniškos gyvenimo situacijos. Specialiose automobilinėse kėdutėse ir pakylose privalo sėdėti vaikai iki 135 centimetrų ūgio. Žinoma, nereiktų pamiršti, jog renkantis kėdutę privalu atsižvelgti ir į jos pritaikymą automobiliui, stabilumą bei prisegimo prie automobilio sėdynės galimybes. Tačiau renkantis automobilinę kėdutę reiktų atsižvelgti ne tik į jos saugumo užtikrinimo charakteristiką, bet ir jos pritaikymą vaiko patogumui. Kadangi vaikui automobilinėje kėdutėje jaučiant diskomfortą net ir trumpa kelionė transporto priemone taps labai nemaloni.

AUTOMOBILINIŲ KĖDUČIŲ KATEGORIJOS

Pagrindiniai ir svarbiausi kriterijai, renkantis tinkamą automobilinę saugos priemone, yra vaiko aužius ir svoris.

 • 0 ir 0+ grupės automobilinės kėdutės – nešyklės skirtos naujagimiams. 0 kategorijos kėdutės yra pritaikytos kūdikiams nuo gimimo iki 10 kilogramų, o jos dedamos išilgai ant galinės automobilio sėdynės. 0+ kategorijos kėdutės naudojamos kūdikiams nuo gimimo iki 13 kilogramų, o jos automobilyje montuojamos prieš važiavimo kryptį.
 • I grupės automobilinės kėdutės yra pritaikytos vaikams nuo 9 kg iki 18 kg. Šios kategorijos kėdutės yra tvirtinamos arba specialiu saugos staliuku, arba penkių taškų saugos diržais. Vaikui praaugus kėdutę ar viršyjus maksimalų 18 kilogramų svorį – privaloma keisti į aukštesnės kategorijos automobilinę saugos priemonę.
 • II ir III grupės automonilinės kėdutės yra skirtos vaikams, kurių svoris yra nuo 15 kg iki 36 kg, o ūgis – nuo 95 cm. Šiose kėdutėse vaikas yra tvirtinamas saugos diržu, kartu su pačia kėdute.
 • III grupės automobilių kėdučių tipas – paaukštintos sėdynės (automobilinė kėdutė be nugarinės dalies) yra pritaikytas vaikams nuo 22 kilogramų svorio. Tačiau naudojant paaukštintas sėdynes, vaikas yra visiškai neapsaugotas nuo šoninių smūgių avarijos metu.
 • Dažnai pasitaiko sujungtų kategorijų automobilinių saugos priemonių vaikams variantai, kurie yra pritaikyti vaikams sveriantiems nuo 9 kg iki 36 kg (I, II, III kategorijų junginys).

Autokėdutės - Automobilinės kėdutės vaikams ir kūdikiams - vaiku bazė

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.