Automobilinės kėdutės - Autokėdutės

Vaiko saugumo užtikrinimas – tai turėtų būti pats svarbiausias tėvų uždavinys. Saugodami vaiką namuose ar lauke, neturėtumėme pamiršti jo saugios kelionės automobiliu, kuriuo šiais laikais keliaujama vis daugiau ir dažniau.

Skaityti plačiau

Mažylio kelionė automobiliu dažniausiai prasideda jau nuo pat pirmos kelionės namo iš gimdymo įstaigos. Automobilinės kėdutės kūdikiams bei vaikams tampa neatsiejama automobilio dalis po šeimos pagausėjimo, dėl jų saugumo užtikrinimo. Tačiau neretai, o ypač, kuomet vaikelis tampa neramus, tėvai mano, jog saugiausia ir patikimiausia vieta mažyliui yra jų glėbys. Deja, norėdami maksimaliai apsaugoti savo vaiką nuo galimų sužeidimų naudojantis transporto priemone, privalu suprasti, jog automobilinė kėdutė kūdikui yra saugesnė vieta nei mylinčių tėvų rankos. Rinkdamiesi vaiko kategorijai pritaikytą automobilinę kėdutę, prisidedate prie efektyvaus saugumo užtikrinimo visos kelionės metu. Suprasdami ir vertindami vaiko saugumo reikalingumą naudojantis transporto priemone, pateikiame visų galimų kategorijų, saugumo reikalavimus atitinkančias bei kiekvieno stilių patenkinančias automobilines kėdutes pritaikytas Jūsų mažyliui.

KELIONĖ AUTOMOBILIU SU VAIKU

Planuojant ilgesnę klelionę automobiliu su savo atžala vienu iš pagrindinių dalykų tampa automobilinės kėdutės vaikams. Tai yra nepamainomas saugumo garantas Jūsų vaikui nelaimingo atsitikimo metu. Jų saugumo užtikrinimą yra įrodęs ne viens su šia sritimi įvykdytas testas ar net kasdieniškos gyvenimo situacijos. Specialiose automobilinėse kėdutėse ir pakylose privalo sėdėti vaikai iki 135 centimetrų ūgio. Žinoma, nereiktų pamiršti, jog renkantis kėdutę privalu atsižvelgti ir į jos pritaikymą automobiliui, stabilumą bei prisegimo prie automobilio sėdynės galimybes. Tačiau renkantis automobilinę kėdutę reiktų atsižvelgti ne tik į jos saugumo užtikrinimo charakteristiką, bet ir jos pritaikymą vaiko patogumui. Kadangi vaikui automobilinėje kėdutėje jaučiant diskomfortą net ir trumpa kelionė transporto priemone taps labai nemaloni.

AUTOMOBILINIŲ KĖDUČIŲ KATEGORIJOS

Pagrindiniai ir svarbiausi kriterijai, renkantis tinkamą automobilinę saugos priemone, yra vaiko aužius ir svoris.

  • 0 ir 0+ grupės automobilinės kėdutės – nešyklės skirtos naujagimiams. 0 kategorijos kėdutės yra pritaikytos kūdikiams nuo gimimo iki 10 kilogramų, o jos dedamos išilgai ant galinės automobilio sėdynės. 0+ kategorijos kėdutės naudojamos kūdikiams nuo gimimo iki 13 kilogramų, o jos automobilyje montuojamos prieš važiavimo kryptį.
  • I grupės automobilinės kėdutės yra pritaikytos vaikams nuo 9 kg iki 18 kg. Šios kategorijos kėdutės yra tvirtinamos arba specialiu saugos staliuku, arba penkių taškų saugos diržais. Vaikui praaugus kėdutę ar viršyjus maksimalų 18 kilogramų svorį – privaloma keisti į aukštesnės kategorijos automobilinę saugos priemonę.
  • II ir III grupės automonilinės kėdutės yra skirtos vaikams, kurių svoris yra nuo 15 kg iki 36 kg, o ūgis – nuo 95 cm. Šiose kėdutėse vaikas yra tvirtinamas saugos diržu, kartu su pačia kėdute.
  • III grupės automobilių kėdučių tipas – paaukštintos sėdynės (automobilinė kėdutė be nugarinės dalies) yra pritaikytas vaikams nuo 22 kilogramų svorio. Tačiau naudojant paaukštintas sėdynes, vaikas yra visiškai neapsaugotas nuo šoninių smūgių avarijos metu.
  • Dažnai pasitaiko sujungtų kategorijų automobilinių saugos priemonių vaikams variantai, kurie yra pritaikyti vaikams sveriantiems nuo 9 kg iki 36 kg (I, II, III kategorijų junginys).

Autokėdutės - Automobilinės kėdutės vaikams ir kūdikiams - vaiku bazė

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti