0
Įsiminti
Prekių krepšelis

Lopšiukai ir gultukai

Lopšys Kūdikiui - Gultukas Kūdikiui - Lopšiukai

Prieš atkeliaujant mažąjam džiaugsmui į namus, tėveliai turi pasirūpinti visomis reikiamomis priemonėmis ir daiktais, kurie užtikrins mažylio komfortą ir džiaugsmą. Neretai kūdikio krepšelis yra pildomas ir jam jau atkeliavus į namus, kadangi bėgant laikui imama pastebėti ko kūdikio kasdienybėje trūksta ar ką galima pakeisti. Vienas iš tokių daiktų, ko kasdienoje pritrūksta yra kūdikių lopšiai ir gultukai.

Tėveliai dažnai pastebi, kad vien kūdikio lovytės nebeužtenka, nes mažylį norisi matyti visuomet šalia, dėl šios priežasties kūdikių lopšiai ir gultukai tampa neatsiejamu komfortą užtikrinančiu daiktų tėvelių namuose. Kūdikių lopšiai skiriasi nuo gultukų, dėl to tėveliai turėtų gerai apgalvoti kokio daikto jiems reikia, kad būtų patogu ir jiems, ir mažyliams.

Vienas iš populiariausių tėvelių pasirinkimų šiandien yra kūdikio gultukas. Šis, iš pirmo žvilgsnio niekuo neišsiskiriantis kūdikio reikmuo, turi net keliatą labai svarbių savybių. Visų pirma, kūdikio gultukas sukuria tinkamą atramą mažylio nugarai bei galvai. Medžiaginė gultuko sėdynė prisitaikys prie kūdikio kūno formos, taip padėdamas atsipalaiduoti nugaros ir kaklo raumenims, juos prilaikant. Taip pat dažniausiai kūdikio gultukai turi net keliatą padėčių, dėl šios priežasties mažylis gali miegoti žemesnėje padėtyje, nei žaidimų metu. Tai sukuria papildomą komforto jausmą, nes vaikui užmigus, jo nereikės perkelti į lovytę, taip rizikuojant jį pažadinti. Kūdikių gultukai yra sumodeliuoti taip, jog jie sūpuojasi nuo mažylio judesių. Ši gultuko galimybė itin prisideda prie vaiko motorikos lavinimo, nes vaikai labai greitai išmoksta juose suptis patys.

Klasikos mylėtojai visuomet ras puikiai norus ir lūkesčius atitinkantį kūdikio lopšelį. Jau nuo seno namuose atiradus kūdikiui, juose taip pat atsirasdavo ir lopšys. Šiandien lopšiai modernesni, patogesni ir labiau pritaikyti kasdieniams poreikiams. Dažniausiai lopšiai turi ratukus, kas leidžia greitai ir be didesnių pastangų jį transportuoti namuose. Kūdikių lopšių karkasai yra gaminami patvarūs ir stabilus, kas užtikrina jo ilgaamžisškumą bei vaiko saugumą jame.

Mūsų internetinėje paruotuvėje rasite itin platų kūdikių lopšių ir gultukų pasirinkimą, kas Jums leis išsirinkti būtent Jūsų norus atitinkančius daiktus.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.