0
Įsiminti
Prekių krepšelis
 • Buteliukai ir priedai

  Buteliukai Kūdikiams - Buteliukas Kūdikiui

  Visų tipų maitinimo buteliukai kūdikiams ir vaikams.
 • Vaikiškos gertuvės

  Vaikiškos Gertuvės - Gertuvės Vaikams

  Visų tipų vaikiškos gertuvės internetu.
 • Termopakuotės
 • Čiulptukai ir kramtukai

  Čiulptukai Kūdikiams - Čiulptukas Kūdikiui

  Visų tipų čiulptukai kūdikiams.
 • Čiulptuko laikikliai
 • Pientraukiai ir antspeniai

  Pientraukis Kūdikio Maitinimui - Pientraukiai

  Visų tipų pientraukiai kūdikiui maitinimui.
 • Žindukai

  Žindukas - Žindukai Kūdikiams

  Visų tipų žindukai kūdikių maitinimui.
 • Maisto laikymo indeliai ir įrankiai
 • Maitinimo pagalvės

  Maitinimo Pagalvės Kūdikiams

  Visų tipų maitinimo pagalvės kūdikių maitinimui.
 • Seilinukai ir kaklaskarės
 • Maitinimo kėdutės

  Maitinimo kėdutės kūdikiams

  Vaikui labai svarbu yra tinkamas įpročių diegimas dar jauname amžiuje. Ne išimtis ir valgymo ypatumai, kuriuos vaikas pradeda lavinti nuo pat pirmųjų atsisėdimų į maitinimo kėdutę. Vaiko valgymo kokybė labai priklauso nuo maitinimo proceso bei kėdutės patogumo, kurioje mažylis privalo jaustis nevaržomas.  Žinoma, kėdutė yra nepamainomas pagalbininkas ir tėveliams, nes tai leidžia ne tik užtikrinti vaiko saugumą maitinimo metu, bet ir leidžia pavalgydinti vaiką komfortiškai. Taigi, mūsų parduotuvėje rasite savo buities pagalbininką, kurio dėka maitinimas taps malonesnis.

  Nereiktų pamiršti, jog maitinimo kėdučių, kaip ir dugumos kitų vaikams skirtų daiktų, yra daug rūšių bei stilių, dėl šios priežasties prieš renkantis kūdikio maitinimo kėdutę, privalu apgalvoti, kuris variantas būtų pats tinkamiausias Jūsų namams.

  Bene vienos populiariausios kūdikių maitinimo kėdutės yra aukštos kėdutės su padėklu. Šios maitinimo kėdutės yra mėgiamos dėl jų praktiškumo, kadangi dažniausiai turi daug reguliavimo funkcijų: gali būti reguliuojamas kėdutės aukštis, todėl ją galėsite pritaikyti prie bet kokios valgymo vietos, taip pat gali būti stumdomas ir padėkliukas, dėl šios priežasties, kėdutė komfortiškai gali būti pritaikyta betkokio sudėjimo vaikui, maitinimo kėdutės nugarėlė dažniausiai taip pat yra keletos padėčių, o tai laidžia komfortiškiau maitinti tik ką sėdėti pradėjusius mažylius. Šio tipo kūdikių maitinimo kėdutės taip pat turi ir ratukus, kas padės ją lengvai transportuoti iš vienos vietos į kitą.

  Vis daugiau simpatijų susilaukia ir kitas kūdikių maitinimo kėdučių tipas, tai ant įprastos kėdės tvirtinamas maitinimo priedas. Šis maitinimo kėdučių tipas yra mėgiamas dėl savo mažų gabaritų ir lengvo transportavimo, dėl to yra nepamainomas inventorius kelionių ar išvykų metu. Kėdutėse yra įmontuoti penkių taškų tvirtinimo diržai, kurie užtikrina vaiko suguma net valgio metu.

  Taigi, mūsų parduotuvėje rasite savo buities pagalbininką, kurio dėka maitinimas taps malonesnis.

 • Kita

Maitinimui

Maitinimo prienomės kūdikio maitinimui - Buteliukai - Gertuvės - Įrankiai - Indeliai

Kūdikio ar vaiko maitinimas neretai tampa tikru iššūkiu tėveliams. Dėl šios priežasties imta pritaikyti įvairiausias pagalbines maitinimo priemones, kurių pagalba yra užtikrinamas tėvelių komfortas bei vaiko valgymo kokybė. Juk kaip patogu, kai galite prisitaikyti prie kiekvieno vaiko valgymo įnorlio tiesiog pasirinkę tam tikrą priemonę, kurios dėka tėvyste tampa itin maloni. Taigi, mes siūlome Jūsų mažylliams tinkamas,  aukščiausios kokybės bei pritaykytas kūdykio maitinimui priemones, kurių dėka vaikas galės dar labiau mėgautis valgymo procesu, o tėveliai turės ilgesnę atokvėpio minutę.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.