0
Įsiminti
Prekių krepšelis

ATSISKAITYMO BŪDAI

Pirkėjas gali apmokėti vienu iš šių būdų:

Apmokėjimas internetu naudojantis elektronine bankininkyste.Tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš www.mokejimai.lt nurodytu banku. Mokant už prekes šiuo būdu, pirkėjui elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo apmokamą užsakymą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje. Pardavėjas yra automatiškai informuojamas apie pirkėjo sėkmingą ar nesėkmingą užsakymo apmokėjimą.
Apmokėjimas bankiniu pavedimu. Šiuo atveju Pirkėjas moka už užsakymą bankiniu pavedimu tiesiogiai iš savo banko paskyros nurodydamas reikalingą informaciją, kurią gali rasti www.vaikubaze.lt arba laiške, kurį Pirkėjas gavo el. paštu atlikęs norimą užsakymą. Mokant bankiniu pavedimu labai svarbu nurodyti teisingą užsakymo numerį.

Apmokėjimas grynaisiais pinigais (Nemokamas). Grynaisiais pinigais Pirkėjas gali atsiskaityti atvežusiam kurjeriui arba atvykęs atsiimti užsakymo pats į sandėlį. Prašome būti paruošus mokėjimui tikslią sumą pagal užsakymą, nes ne visada galime turėti grąžą.

Rekvizitai:

UAB "Vaikų bazė"
Įm. kodas: 304256473
PVM mokėtojo kodas: LT100010169213
Adresas: Taikos pr. 17, Klaipėda
Tel nr: +370 616 99666
A/s: LT194010051003673735

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.