0
Įsiminti
Prekių krepšelis

Sportiniai vežimėliai

Vaikiški sportiniai vežimėliai internetu

Tinkamų vaikiškų vežimėlių įsigyjimas – labai svarbus procesas. Vaikui augant keičiasi jo poreikiai, o tai daro įtaką jo vežimėlio pasirinkimui. Sportiniai vaikiųki vežimėliai yra puikus pasirinkimas ūgtelėjus vaikui, kadangi yra daug lengvesnis už universalius vežimėlius, o tai sudaro galimybę lengviau judėti. Taip pat vaikui pradėjus vaiksčioti sportinis vežimėlis gali būti panaudotas kaip atraminė priemonė.

Dėl šios ir daugelio kitų priežasčių mūsų siūlomame vaikiškų vežimėlių asortimente rasite įvairių stilių, komplektacijų ar spalvų vežimėlius. Vaikiški sportiniai vežimėliai internetu – jog Jūsų apsipirkimas taptu greitesnis.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI:

LENGVUMAS

Jei vaikišką vežimėlį dažnai transportuojate ar tenka kilnoti iš vieno aukšto į kitą, tikriausiai sutiksite, jog pranašumą turi lengvesni vaikiški vežimėliai. Vaikiški sportiniai vežimėliai turėdami palyginus nedidelį svorį žtikrina tiek vaiko, tiek jo tėvelių komfortą. Esant lengvesniai konstrukcijai, vežimėlis leidžia daug manevringiau judėti, dėl to pasivaiksčiojimas su vaiku tampa tik dar malonesnis.

LENGVAI SULANKSTOMI

Vaikiški sportiniai vežimėliai nuo universalių labiausiai skiriasi tuo, jog yra daug paprasčiau ir greičiau sulankstomi ir paruošiami transportavimui automobiliu ar kita priemone. Jei lankstant kitų modelių vaikiškus vežimėlius tenka gerokai paplušėti ar net nuimti vieną ar kitą vežimėlio dalį, tai sportinius vežimėlius, kaip dažniausiai deklaruoja jų gamintojai, galite sulanktyti viena ranka.

REGULIUOJAMAS ATLOŠAS

Sportiniai vaikiški vežimėliai yra mėgiami ir dėl galimo vaiko padėties keitimo. Dažnai išėjus pasivaiksčioti su vaikeliu jis ima ir užmiega, tačiau sėdimoje padėtyje ramiai numigti praktiškai neįmanoma. Dėl šios priežasties sportiniai vaikiški vežimėliai turi reguliuojamo atlošo funkciją, kuri leidžia miego metu nuleisti vaiko nugaros atramėlę ir taip užtikrinti kokybišką miegą pasivaiksčiojimo metu.

SAUGOS DIRŽAI

Kadangi dažniausiai sprotiniuose vežimėliuose gabenami vaikai yra sėdimoje padėtyje, normalu, jog vien tik vaikiško vežimėlio bortelio neužtenka jo saugumui užtikrinti. Vaikiškuose sportiniuose vežimėliuose yra įrengti visaus saugumo reikalavimus atitinkantys vaiko saugos diržai, dažniausiai penkių taškų tvirtinimo. Šie diržai užtikrina vaiko saugumą jam pasilenkus ar sukiojantis į šonus, ko negali garantuoti vien tik vaikiško vežimėlio bortelis.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.