PREKIŲ FILTRAS

Autokėdutės Automobilinės Kėdutės Nuo 0 iki 18 Kilogramų

Automobilinė kėdutė vaikui yra būtina. Viskas dėl to, kad mažasis tiek ilgų, tiek trumpų kelionių metu būtų saugus, žinoma, ir dėl patogumo, kadangi dažniausiai kūdikiai važiavimo metu miega. Taigi, tėveliai jiems turi sukurti tokias kelionės sąlygas, kurios būtų kuo patogesnės ir tuo pačiu saugesnės. Galime pasiūlyti kėdutes, kurios skirtos naujagimiams nuo 0 iki 18 kg., tad įsigijus galėsite ją naudoti net kelerius metus.

Automobilinės Kėdutės Nuo 0 iki 18 Kilogramų

Skaityti platesnį aprašymą »  

Automobilinės kėdutės nuo 0 iki 18 kilogramų internetu

Vaikubaze.lt auto kėdutės

Pas mus rasite tik pačios geriausios kokybės kėdutes, kurios yra sertifikuotos ir reglamentuotos. Jas įsigijus galite būti ramus, kad Jūsų mažylis bus pilnai apsaugotas. Prekiaujame Camarelo, Coletto, Coto Baby  ir kitų gamintojų gaminiais, kurie yra pripažįstami ne tik Lietuvoje, tačiau ir kitose moderniose šalyse. Kadangi kėdutė perkama vaikui iki 18 kg., natūralu, kad ieškoma tokio daikto, kuris tiktų ir mašinos salone.

Štai todėl Vaikubaze.lt rasite plačią spalvinės gamos pasiūlą kiekvienam pagal jo poreikius nuo ryškesnių iki neutralesnių spalvų. Jeigu renkantis kėdutes Jums kyla klausimų – visada galite susisiekti su mūsų komanda, kuri mielai padės greičiau rasti Jums tinkamą variantą.

Įsigykite tai, ko reikia pigiau

Galime pasiūlyti ne tik labai geros kokybės kėdutes, kurios skirtos vaikams nuo 0 iki 18 kg., tačiau taip pat ir mažesnes kainas nei mūsų konkurentai. Bendradarbiaujame su kiekvienu tiekėju asmeniškai, tariamės dėl smulkmenų, ieškome kokybės, kuri tikrai patenkintų tėvelių poreikius. Juk kėdutė – tai ne auto puošmena, o svarbus priedas, kuris garantuoja saugumą ir tuo pačiu užtikrina, kad vaikas kelionės metu jausis patogiai. Visgi, siūlydami geriausią kokybę tuo pačiu teikiame ir akcijas, kurios padės Jums sutaupyti, tačiau džiaugtis komfortu. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius pasiūlymus – visada galite užsisakyti naujienlaiškį, kuriame bus informuojama apie nuolaidas ir prekių papildymus.

Su tinkama kėdute net ir ilgos kelionės vaikui bus patogios.

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti