0
Įsiminti
Prekių krepšelis

Nešioklės

Nešioklės Kūdikiams - Vaikjuostė

Kaip daugelis žino, vaikui reikia ne tik begalinio dėmesio, bet ir nuolatinės priežiūros, o šiais laikais tėveliai yra be galo užimti bei privalo atlikti ir kitas, su mažyliu nesusijusias, užduotis. Tokiu atvėju siūlome nepamainomą sprendimą – nešioklės kūdikiams, kurių pagalba kasdienis apsipirkimas prekybos centre, namų ruošos darbai ar ilga kelionė taps maloniu nuotykiu su Jūsų vaiku, o geriausia yra tai, jog visai neprarasite ryšio su savo mažylu, nes jis bus čia pat, prie jūsų krūtinės ar nugaros. Naudodami nešiokles kūdikiams, galėsite lengvai stiprinti ryšį su savo vaiku, kadangi jam būnant prigludus prie Jūsų kūno, galėsite jausti, kuomet Jūsų mažylis išalksta, pabunda iš miego ar jį kažkas sudomina.

Taip pat, nešioklės yra naudingos ir vaikams, kadangi šiuo laikotarpiu jiems yra be galo svarbus tarpusavio ryšys su tėvais, o būdamas arti mamos ar tėčio širdies, kūdikis bus ramesnis ir visada jausis daug saugiau. Toks glaudus vaiko ir tėvų santykis leidžia kurti stabilius, gilius bei puikiai funkcionuojančius tarpusavio santykius ir ateityje. Mūsų intenetinėje parduotuvėje galėsite įsigyti kokybiškas, įvairaus ir išskirtinio dizaino bei patvarias nešiokles ir vaikjuostes visapusiškai pritaikytas būtent Jums ir Jūsų vaikui.

NEŠIOKLĖS VAIKJUOSTĖS – KAS TAI?

Nors Lietuvoje vaikjuostės vis dar naujiena, tačiau jos jau tapo pamėgtos tėvelių tarpe. Tai yra nauja vaikiškų nešioklių alternatyva, kurios pagalba net gali būti patartina nešoti vaiką, kuris turi klubo sąnario displaziją arba cereblariniu paralyžiumi sergantį vaiką. Vaikjuostėje vaikas nėra laikomas visiškai vertikaliai, o yra suteikiama pusiau gulima padėtis, dėl šios priežasties stuburo slanksteliai negauna didelio spaudimo, o taip yra apsaugoma nuo stuburo krypimo. Vaikjuostės puikiai tiks ir naujagymiams, kadangi lengvas trikotažas švelniai priglusdamas tolygiai paskirsto mažylio svorį. Šiose nešyklėse yra sukuriamas “Kengūras efektas”, kurio metu vaikas jaučia taip reikalingą tėvų širdies plakimą, yra palaikomas artumas ir šiluma.

SVARBU TĖVAMS

Esminis nešyklės ar vaikjuostės bruožas yra juosmens diržas/juosta, kurio pagalba vaiko kūno svoris nuo Jūsų pečių bus perkeltas ant kur kas tvirtesnės kūno dalies – klubų. Tokiu būdu bus apsaugomas ir tėvelių stuburas bei laikysena.

Nesiokles kudikiams - vaikų bazė

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.