PREKIŲ FILTRAS

Autokėdutės Automobilinės Kėdutės Nuo 0 iki 13 Kilogramų

Kelionės transporto priemone yra neatsiejamos nuo saugumo, kuriuo turi rūpintis tėveliai. Mažyliams, kurie sveria iki 13 kg. – reikalingos specialios automobilių kėdutės, kurios kurtos svoriui nuo 0 iki 13 kg., taigi, puikiai tinka ir naujagimiui vežti iš ligoninės. Pasirinkus geros kokybės kėdutę galite būti ramūs dėl patvarumo, kuris net ir pačių trumpiausių kelionių metu leistų vaikučiui gerai jaustis, galiausiai, išvengti vibracijos, kuri trukdo ramiai miegoti.

Automobilinės Kėdutės Nuo 0 iki 13 Kilogramų

Skaityti platesnį aprašymą »  

Automobilinės kėdutės nuo 0 iki 13 kg internetu

Investuokite į kokybę

Automobilinės kėdutės nuo 0 iki 13 kilogramų gali būti labai įvairios, skiriasi savo charakteristikomis. Tačiau mes galime užtikrinti, kad prekiaujame tik pripažintų gamintojų produkcija, kuri yra sertifikuota, patikrinta, tad garantuoja geriausią kokybę. Vaikubaze.lt rasite šių gamintojų prekes: Avionaut, Britton,  Camarelo, Coletto, Easy go ir kitos. Katalogas yra nuolat pildomas, tad sekite pasiūlymus ir jeigu kyla klausimų dėl pasirinkimo – visada galite su mumis susisiekti. Kėdutės iki 13 kg. pritaikytos kūdikio poreikiams, tad galima patogiai reguliuoti sėdėjimo poziciją, kuri yra dalinai gulima (taip, kaip kūdikiui yra patogiausia).

Rinkimasis pagal poreikius

Tinkamos automobilinės kėdutės nuo 0 iki 13 kilogramų pasirinkimas gali reikalauti laiko, tačiau jo skirti verta. Lygiai taip pat kaip ir investicijas, kurios garantuoja, kad rasite ypač patvarią ir tuo pačiu ilgaamžę kėdutę, kuri vėliau galės būti perleidžiama kitam vaikui, kuriam tiks. Jeigu atradote Jūsų poreikius patenkinantį transporto priemonė priedą, tačiau nesate tikras, ar vaikas jame gerai jausis – būkite ramus, nes galėsite grąžinti prekę tokiu atveju, jeigu ji netiko. Visgi, prieš tai siūlome kuo detaliau įsiskaityti į charakteristikas, kadangi tai padeda rasti kokybę, kurios Jums reikia. Galiausiai, pasinaudokite mūsų siūlomomis akcijomis ir įsigykite tai, ko reikia – pigiau.

Juk gera auto kėdutė garantuoja saugias ir komfortabilias keliones.

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti