0
Įsiminti
Prekių krepšelis

Filtruoti pagal

Kaina

  • 76,00 € - 220,00 €

Prekės ženklas

Specialūs pasiūlymai

Skėčio formos sportinukai

Vežimėlis Skėtukas - Vežimėliai Skėtukai Internetu

Neretai prieš įsigydami vienos ar kitos rūšies vaikišką vežimėlį tenka pasukti galvą, kuris iš šios įvairianybės geriausiai atitiks tėvelių ir vaiko poreikius. Gerėjant orams gatvėse vis dažniau galime išvysti lengvučius, mažais ratukais, bet be galo visų mėgiamus vaikiškus skėčio formos vežimėlius, kurie užtikrina ne tik konfortą juo naudojantis, bet ir jį transportuojant, kadangi šį vežimėlį sulankstysite vienos rankos pagalba. Dėl šios priežastes Jums siūlome tik geriausios kokybės, saugius bei visų akį patraukiančius vaikiškus skėčio formos vežimėlius.

RENKANTIS VEŽIMĖLĮ SKĖTUKĄ

KAIP ATSKIRTI?

Kaip bebūtų keista, neretai „skėtukai“ yra maišomi su sportiniais vaikiškais vežimėliais. Tačiau yra keli kriterijai, kuriais „skėtukai“ skiriasi nuo sprtinių vežimėlių. Visų pirma, skėčio formos vežimėliai yra daug lengvesni už standartinius sportinius vežimėlius. Taip pat, akivaizdžiai skiriasi ir šių dviejų vaikiškų vežimėlių ratų tipai, „skėtukų“ ratukai yra gerokai mažesni už sportinukų. Galiausiai, ko ne svarbiausias skirtumas – tai sulankstymo būdas. Skėčio formos vežimėlis vienos rankos pastangomis kompaktiškai susiskleižia su visais medžiaginiais paminkštinimais į patogią skėčio formos konstrukciją, kai tuo metu skleidžiant sportinio tipo vežimėlį gali tekti įdėti šiek tiek daugiau jėgų ir laiko.

RANKENOS TIPAS

Renkantis vaikišką skėčio formos vežimėlį reiktų atkreipti dėmesį ir į jo rankenų tipą. Šiuose vežimėliuose galima rinktis iš vientisos rankenos ir „ragelių“ (dviejų atskirų rankenų). Vežimėlius su vientisa rankena dažniausiai patogiau valdyti viena ranka, kai kita ranka užimta šalia tipenančio mažylio vedimu ar telefoniniu pokalbiu. „Ragiukų“ formos rankenas yra patogiau suimti, jos taip pat yra reguliuojamo dydžio, kas yra be galo naudinga, jei tėvelių ūgių skirtumas yra žymus. Taip pat rankenos tipas nulemia ir vežimėlio sulankstymo galimybes, su vientisa ranena sulankstytas vežimėlis bus trumpesnis tačiau platesnis, o su „rageliais“ vežimėlis taps ilgu ir siauru.

MAŽI RATAI

Jei turėdami universalų vaikišką vežimėlį buvote įpratę matyti didelius pripučiamus arba gelinius ratus, tai skėčio formos vežimėliuose to tikrai nerasite. Šio vežimėlių tipo gamintojai didelius vežimėlio ratus pakeitė mažais ratukais, kas „skėtukams“ pridėjo lengvumo, manevringumo ir patogumo važiuojant šaligatviais ar parkais.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.