Vaikiškų Vežimėlių Priedai

Vežimėlio funkcionalumas bus kur kas didesnis įsigijus specialius priedus, kurie skirti vaiko vežiojimo bei laiko leidimo jame kokybės gerinimui. Galime pasiūlyti labai platų priedų pasirinkimą pagal kiekvieno poreikius: specialūs lopšiai, kurie garantuoja puikų miegą, vokeliai, kurie reikalingi dėl šilumos, rankinės svarbiausiems vaiko ir tėvelių daiktams laikyti ir kitos smulkmenos, kurios mūsų kataloge yra pildomos nuolatos.

Skaityti platesnį aprašymą »  

Vežimėlių lopšiai, vokeliai, rankinės ir priedai

Vaikubaze.lt priedų vežimėliams pasirinkimas

Renkantis priedus įvertinkite ne tik pritaikomumą Jūsų turimam vežimėliui, tačiau taip pat ir poreikius. Natūralu, kad galbūt Jums ne visko reikia, tad apgalvokite – kaip konkretus priedas gali pagerinti vaiko arba Jūsų kasdienybės kokybę.

Galime Jums pasiūlyti specialius tinklelius nuo uodų, vokelius, kurie tinkami ne tik žiemomis, tačiau ir vėsiais vasaros vakarais, specialiai vežimėliams skirtas rankines, kurios naudojamos vaiko bei tėvelių daiktų laikymui. Derinkite pagal spalvas prie turimo vežimėlio ir galėsite džiaugtis skoningu rezultatu. Žinoma, prie vežimėlio turi būti pasirenkamas ir atitinkamas lopšys, kuris skirtas geram miegui. Svarbiausia, kad mažieji turi kuo daugiau laiko praleisti lauke net ir ne tokiomis gražiomis oro sąlygomis. Tai grūdina jų imuninę sistemą, taip pat grynas oras garantuoja ir kur kas geresnį miegą.

Rinkitės tai, ko Jums reikia

Vežimėlių lopšiai, vokeliai, rankinės ir kiti priedai pasirūpins, kad tiek ilgi pasivaikščiojimai, tiek miegojimas po medžiu vaikui keltų tik pačias geriausias emocijas, o tėveliai turėtų visus svarbiausius daiktus, kurių jiems reikia, kad pavyktų išvengti nesklandumų net ir esant toli nuo namų. Galime pasiūlyti ne tik labai geros kokybės, tačiau taip pat ir pigiau kainuojančias prekes, kadangi nuolatos siūlome akcijas, kurios mažina kainas. Taip pat mūsų katalogas nuolatos pildomas, tad užsisakykite naujienlaiškį ir asmeniškai sužinokite apie naujausius pasiūlymus, kurie suteiks vaiko transporto priemonei daugiau funkcionalumo.

Funkcionalumas prasideda nuo smulkmenų, tad pasirūpinkite jomis.

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Bendra kaina pateikta su mokesčiais.

Pirkti