0
Įsiminti
Prekių krepšelis
 • Nešioklės

  Nešioklės Kūdikiams - Vaikjuostė

  Kaip daugelis žino, vaikui reikia ne tik begalinio dėmesio, bet ir nuolatinės priežiūros, o šiais laikais tėveliai yra be galo užimti bei privalo atlikti ir kitas, su mažyliu nesusijusias, užduotis. Tokiu atvėju siūlome nepamainomą sprendimą – nešioklės kūdikiams, kurių pagalba kasdienis apsipirkimas prekybos centre, namų ruošos darbai ar ilga kelionė taps maloniu nuotykiu su Jūsų vaiku, o geriausia yra tai, jog visai neprarasite ryšio su savo mažylu, nes jis bus čia pat, prie jūsų krūtinės ar nugaros. Naudodami nešiokles kūdikiams, galėsite lengvai stiprinti ryšį su savo vaiku, kadangi jam būnant prigludus prie Jūsų kūno, galėsite jausti, kuomet Jūsų mažylis išalksta, pabunda iš miego ar jį kažkas sudomina.

  Taip pat, nešioklės yra naudingos ir vaikams, kadangi šiuo laikotarpiu jiems yra be galo svarbus tarpusavio ryšys su tėvais, o būdamas arti mamos ar tėčio širdies, kūdikis bus ramesnis ir visada jausis daug saugiau. Toks glaudus vaiko ir tėvų santykis leidžia kurti stabilius, gilius bei puikiai funkcionuojančius tarpusavio santykius ir ateityje. Mūsų intenetinėje parduotuvėje galėsite įsigyti kokybiškas, įvairaus ir išskirtinio dizaino bei patvarias nešiokles ir vaikjuostes visapusiškai pritaikytas būtent Jums ir Jūsų vaikui.

  NEŠIOKLĖS VAIKJUOSTĖS – KAS TAI?

  Nors Lietuvoje vaikjuostės vis dar naujiena, tačiau jos jau tapo pamėgtos tėvelių tarpe. Tai yra nauja vaikiškų nešioklių alternatyva, kurios pagalba net gali būti patartina nešoti vaiką, kuris turi klubo sąnario displaziją arba cereblariniu paralyžiumi sergantį vaiką. Vaikjuostėje vaikas nėra laikomas visiškai vertikaliai, o yra suteikiama pusiau gulima padėtis, dėl šios priežasties stuburo slanksteliai negauna didelio spaudimo, o taip yra apsaugoma nuo stuburo krypimo. Vaikjuostės puikiai tiks ir naujagymiams, kadangi lengvas trikotažas švelniai priglusdamas tolygiai paskirsto mažylio svorį. Šiose nešyklėse yra sukuriamas “Kengūras efektas”, kurio metu vaikas jaučia taip reikalingą tėvų širdies plakimą, yra palaikomas artumas ir šiluma.

  SVARBU TĖVAMS

  Esminis nešyklės ar vaikjuostės bruožas yra juosmens diržas/juosta, kurio pagalba vaiko kūno svoris nuo Jūsų pečių bus perkeltas ant kur kas tvirtesnės kūno dalies – klubų. Tokiu būdu bus apsaugomas ir tėvelių stuburas bei laikysena.

  Nesiokles kudikiams - vaikų bazė

 • Vaikjuostės
 • Triratukai

  Triratukas - Triratukai Vaikams - Vaikiški Triratukai

  Vaikiški triratukai yra populiarus vaikams skirtas transporto priemonių tipas, kurį dažniausiai tinkami vaikams nuo 1 iki 5 metų amžiaus. Tokio tipo triratukai yra daugiafunkciniai ir suteikia vaikui galimybę ne tik judėti, bet ir lavinti koordinaciją bei mokytis pusiausvyros. Triratukai būna įvairių formų ir dydžių, pritaikyti skirtingoms amžiaus grupėms ir poreikiams.

  Patiems mažiausiems vaikams nuo 1 metų turime pasiūlyti Qplay triratukus: New Prime, Rito, Rito Plus, Rito Rubber, Rito Deluxe, Nova, Nova Eva, Nova Niello, Nova Rubber. Šie triratukai auga kartu su vaiku ir yra skirti vaikams iki  metų amžiaus arba iki 25 kilogramų. Vaikui paaugus galima nuimti stumimo rankeną ir transformuoti triratuką į savarankišką transporto priemonę.

  Pagrindiniai triratuko privalumai:

  1. Fizinis aktyvumas: Triratukai skatina vaikų fizinį aktyvumą. Triratuko vairavimas padeda stiprinti raumenis, gerinti kordinaciją ir pusiausvyrą.

  2. Laiko praleidimas lauke: Naudojantis triratuku vaikai praleidžia daugiau laiko lauke, o tai yra labai svarbu jų sveikatai ir gerovei. Tai skatina formuotis įpročiui daugiau laiko praleisti lauke.

  3. Savarankiškumo lavinimas: Vaikai mokosi savarankiškai vairuoti triratuką, atsisėsti į jį ir minti pedalus. Mokosi savarankiškai priimti sprendimus ir kontroliuoti savo judesius. Tai skatina jų savarankiškumą ir pasitikėjimą savimi.

  4. Socialinių įgūdžių lavinimas: Dažnai vaikai triratukus naudoja su draugais arba savo šeimos nariais, o tai skatina socialinius įgudžius, bendravimą, bendradarbiavimą ir komunikaciją.

  5. Linksmas laiko praleidimas: Triratukai dažnai būna įdomūs ir spalvingi. Vaikai greičiau pasiekia norimą tikslą, tai lavina fantaziją, todėl vaikams tai tampa įdomiu žaidimu, laiko praleidimo būdu ar net pramoga.

  Pagrindiniai vaikiškų triratukų elementai:

  Rėmas: Dauguma triratukų rėmai yra metaliniai arba aliuminiai. Aliuminis rėmas yra kur kas lengvesnis, tad bendras triratuko svoris labai priklauso ir nuo jo.

  Ratai: Ratukai gali būti įvairių tipų. 

  Eva ratai - triratukas bus lengvas, tačiau tokie ratai yra kietesni, tad vaikas labiau jaus kelio nelygumus.

  Geliniai/guminiai ratai - triratukas bus truputi sunkesnis, tačiau padangos gerai sugeria kelio nelygumus ir triratukas važiuos minkščiau.

  Pripučiami ratai - triratukas bus sunkus, tačiau pripučiamos padangos gerai sugeriai kelio nelygumus. Nepatogu yra tai, kad padangas reikės labiau prižiūrėti ir baimintis dėl jų pradurimo arba susprogdinimo, o pažeidus vidinę kamerą bus sunku rasti kur nusipirkti naują.

  Rankena: Dauguma triratukų turi reguliuojamą rankenos aukštį, tad juos patogu stumti bet kokio ūgio tėvams. 

  Saugumas: Verta atrkeipti dėmesį ar triratukas turi saugos diržus, kad jaunesniam vaikui su juo būtų saugu keliauti, o tėvai neturės baimintis, kad vaikas iškris. Taip pat triratukai gali turėti ir apsauginį buomelį kuris saugo vaiką nuo persisvėrimo.

  Priedai: Kai kurie triratukai turi papildomas priedus, tokius kaip gertuvės laikiklis, didelių daiktų rankinė/kuprinės arba mažų daiktų dėtuvės ar kišenėlės.

  Sulankstymas: Triratukas gali būti lengvai sulankstomas ir užimti nedaug vietos. Verta atkreipti dėmesį kiek dažnai gali tekti lankstyti triratuką ir ar ši funkcija tikrai jums reikalinga. Sulankstomi triratukai dažniausiai kainuoja daugiau.

  Svarbu:

  Labai svarbu pasirinkti tinkamą triratuką pagal vaiko fizines galimybes, svorį, ūgį ir amžių. Reikia atkreipti dėmesį į triratuko kokybę ir saugumą. Atkreipti dėmesį ar triratukas yra pritaikytas būtent jūsų vaiko amžiui. Prieš įsigyjant triratuką rekomendojame pasikonsultuoti su parduotuvės konsultantu arba labai atidžiai pasidaryti rinkos analizę ir išsirinkti jums tinkamą variantą.

 • Balansiniai dviratukai

  Balansinis Dviratukas - Balansiniai Dviratukai Vaikams

  Visų tėvelių pareiga yra užtikrinti tikslingą vaiko užimtumą. Žiemą tėveliai suka galvas kuo užimti savo atžalą namuose, o tik atšilus orams, kaip praturtinti mažylio veiklą gryname ore. Itin sunku atrasti būtent tokią užimtumo priemonę, kuri būtų patogi naudojimui bei teiktų realią naudą. Labai svarbu atkreipti dėmesį, jog vaiko veikla lavintų ir jo motorinius gebėjimamus. Dėl šios priežasties, atšilus orams, vienas iš populiariausių pasirinkimų vaiko užimtumui tampa balansinis dviratukas. Šis dviratukas yra pritaikytas mažylių judėjimo ir aplinkos suvokimo lavinimui, kas turi didelę įtaką tikslingam vaiko ugdymui.

  Balansinis dviratukas tai - komfortas visai šeimai. Visų pirmiausia, šio tipo dviratukas taps pačia mėgiamiausia judėjimo priemone mažyliui, kadangi jo dizainas yra pritaikytas suteikti kuo didesnį komfortą naudojantis. Balansiniai dviratukai puikiai gelbsti lavinant vaiko motoriką, kadangi norint šiuo dviratuku naudotis, mažylis turi spirtis į priekį, taip laikydamas pusiausvyrą bei lavindamas ne tik lygsvarą, bet ir aplinkos suvokimą, nes judėdamas jis manevruoja tarp kelyje sutinkamų kliūčių. O kas gali būti geriau nei mokymasis žaidimų metu? Nors balansiniai dviratukai yra skirti vaikams, jie puikiai asistuoja ir tėveliams. Pasivaikščiojimo metu tėveliai galės pamiršti sunkius bei nepatogius vežimėlius ar vaiko nešimą ant rankų, kadangi važinėjimasis balansiniu dviratuku vaikui yra tarsi žaidimas, kuris tikrai neatsibos tik išėjus pasivaiksčioti.

  Renkantis balansinį dviratuką, kaip ir visus vaikam skirtus daiktus, reikia atkreipti dėmesį į pagrindinius kriterijus. Prieš perkant dviratuką, vaikas turėtų jį "pasimatuoti", kadangi skirtingi modeliai yra skirtingų dydžių, o tai gali lemti ne tik patogumą naudojantis šia judėjimo priemone, bet ir saugumą. Patartina, jog balansiniai dviratukai turėtų riboto pasukimo kampą, nes visi žino, jog vaikai yra labai smalsūs ir gali sugalvoti itin įvairių būdų vairuoti šią transporto priemonę. Taip pat reiktų nepamiršti atkreipti dėmesį ir į dviratuko padangas. Populiariausias balansinių dviratukų padangų pasirinkimas yra standartinės pripučiamos padangos, kadangi jos užtikrina komfortą, geriausiai sugeria kelio nelygumus bei užtikrina sklandų riedėjimą.

  Balansinių dviratukų tipai:

  Medinis balansinis dviratukas:

  Mediniai balansiniai dviratukai dažniausiai yra truputi sunkesnis ir gali būti pripučiamais, geliniais arba EVA putų ratukais. Pripučiami ir geliniai ratukai bus minkštesni, tačiau balansinis dviratukas bus sunkesnis. EVA ratukų balansiniai dviratukai bus lengvesni, tačiau važiuos kiečiau todėl labiau jausis kelio nelygumai, su lengvesniais balansiniais dviratukais vaikai lengviau išmoksta važiuoti, nes jie lengvesni.

  Metalinis balansinis dviratukas:

  Metaliniai balansiniai dviratukai dažnai būna iš aliuminio rėmo todėl nėra sunkūs ir yra legvesni nešti tėvams ar vairuoti vaikams. Metalinis balansinis dviratukas gali būti pripučiamais, geliniais arba EVA putų ratukais. Pripučiami ir geliniai ratukai bus minkštesni, tačiau balansinis dviratukas bus sunkesnis. EVA ratukų balansiniai dviratukai bus lengvesni, tačiau važiuos kiečiau todėl labiau jausis kelio nelygumai, su lengvesniais balansiniais dviratukais vaikai lengviau išmoksta važiuoti, nes jie lengvesni. 


  Mūsų parduotuvėje rasite visųs Jūsų ir Jūsų vaiko lūkesčius atitinkančius balansinius dviratukus, kuriais džiaugsis ne tik Jūsų vaikas bet ir Jūs.

 • Dviratukai

  Dviratukai Vaikams - Vaikiški Dviratukai

 • Paspirtukai

  Vaikiški Pasipirtukai - Paspirtukai Vaikams

  Paspirtukai vaikams yra populiarus ir naudingas vaikų transporto priemonių tipas, kuris padeda mokytis ir lavinti vaikų balansą, koordinaciją ir motoriką. Galutinė vertė paspirtukų naudojimui yra tai, kad jie padeda vaikams lavinti svarbius balanso, koordinacijos ir motorikos įgūdžius, tuo pačiu suteikdami jiems malonų ir aktyvų laiko praleidimą lauke. Tai puikus būdas skatinti sveiką gyvenseną ir vaikų aktyvumą. Štai keletas svarbių dalykų, kuriuos reikia žinoti apie paspirtukus vaikams:

  Paspirtukai vaikams su trimis ratukais:

  Tai paspirtukai skirti mažesniems vaikams. Paspirtukas tampa stabilesnis ir vairuoti jį reikia pakreipiant patį paspirtuką šonu. Dažniausiai vairo padėti yra reguliuojamo aukščio, o paspirtukas būna labai paprastai sulankstomas, todėl užima nedaug vietos.

  Paspirtukai vaikams su dviem ratukais:

  Tai paspirtukai skirti jau vyresniems vaikams. Norint vairuoti tokį paspirtuką vaikas turi išmokti balansuoti. Paspirtukas vairuojamas sukant vairą į šoną. Tokie paspirtukai yra mobilesni ir lengviau keičia važiavimo kryptį, su jais įmanoma išvystiti didesnį greitį. Dažniausiai vairo padėti yra reguliuojamo aukščio, o paspirtukas būna labai paprastai sulankstomas, todėl užima nedaug vietos.

  Paspirtukai su papildoma sėdyne ir stumimo rankena:

  Tokie paspirtukai dažniausiai turi tris ratus. Stumimo rankenos pagalba tėvai gali valdyti paspirtuką, o dėl esančios sėdynės vaikas gali ant jos sėdėti. Paspirtukas puikiai tinka patiems mažiausiems važinėtojams. Jis yra lengvai transformuojamas į paspirtuką tik su sėdyne, tada vaikas gali paspirtuku naudotis kaip balansiniu dviračiu. Taip pat paspirtukas lengvai transormuojamas į standartinį paspirtuką. Dažniausiai vairo padėti yra reguliuojamo aukščio, o paspirtukas būna labai paprastai sulankstomas, todėl užima nedaug vietos.

  Paspirtukų nauda:

  Paspirtukai yra puikus būdas vaikui mokytis balanso ir koordinacijos. Pasitelkdami jų koordinavimo įgūdžius vaikas gali lengvai pasukti, stabdyti ir judėti įvairiomis kryptimis, taip lavindami savo motoriką.

  Dauguma paspirtukų yra labai saugūs, nes vaikai naudoja savo jojas kaip stabilizatorius ir gali lengvai atsispirti arba sustabdyti savo judesius. Tai padeda sumažinti riziką susidurti arba nukristi.

  Paspirtukai būna įvairių dydžių su reguliuojamo aukščio rankenomis, tad jie tinkami įvairaus svorio ar dydžio vaikams. Puikiai atitinka skirtingus vaikų poreikius. 

  Paspirtukas yra linksmas būdas praleisti laiką lauke, todėl skątins jūsų vaiką daugiau laiko fiziškai aktyviai leisti laiką gryname ore. Vaikai dažnai mėgsta paspirtukus, nes jie leidžia jiems judėti laisvai ir nevaržomai ir mėgautis aktyviu laiku lauke.

  Paspirtukai yra lengvi ir kompaktiški, todėl puikiai tinka naudoti kelionėse ar parkų žaidimų aikštelėse. Jie taip pat lengvai transportuojami ir užima nedaug vietos, todėl yra puikiai pritaikomi kasdieniam naudojimui.

  Paspirtukai padeda vaikams lavinti svarbius balanso, koordinacijos ir motorikos įgūdžius, tuo pačiu suteikdami jiems malonų ir aktyvų laiko praleidimo būda lauke. Paspirtukas yra puikus būdas skatinti sveiką gyvenseną ir vaiko aktyvumą.

  Jei nežinote kokį paspirtuką išsirinkti, pasitarkite su mūsų parduotuvės konsultantais ir su malonumu jums padės.

 • Riedžiai ir riedlentės

  Elektriniai Riedžiai - Riedis Vaikams

 • Paspiriamos mašinėlės

  Paspiriamos Mašinėlės - Mašina Paspirtukas

 • Vaikštynės ir stumdukai

  Vaikštynės Kūdikiams - Vaikštynės Vaikams

 • Lavinamieji kilimėliai

  Lavinamieji Kilimėliai Kūdikiams

 • Rogutės
 • Saugumas ir sveikata
 • Elektromobiliai
 • Skėčiai
 • Šokliukai

Judėjimo priemonės

Judėjimo piremonės vaikams 

Judėjimo priemonės labai svarbios vaikų fiziniam aktyvumui, sveikam fiziniam ir psichiniam vystymuisi. Štai keletas populiariausių judėjimo priemonių kurias pateikiame savo asortimente:

Nešioklės ir vaikjuostės:

Populiarios dėl savo fizinio artumo suteikimo tarp tėvų ir vaiko. Nešioklės arba vaikjuostės pagalba vaikas nuolat galės būti prigludęs prie jūsų, o jūs nevaržomai turėsite galimybe naudoti abi laisvas rankas ir lengviau galėsite atlikti kasdienius darbus. Nešiokles ir vaikjuostes labai patogu naudoti kėlionėse, nes jos užima nedaug vietos.

Triratukai:

Labai daug įvairių modelių. Viena populiariausių vaikų transporto priemonių. Triratukai gali būti su stumimo rankena, su gulima pozcija vaikui, stogeliu nuo saulės ar vėjo, gali būti ir visiškai paprasčiausi, standartiniai triratukai. Triratukas gali būti guminiais, geliniais arba poliuretano Eva ratukais. Pasirinkimas labai priklauso nuo vaiko amžiaus, ūgio ir kūno sandaros.

Balansiniai dviratukai: 

Atšilus orams, vienas iš populiariausių pasirinkimų vaiko užimtumui tampa balansinis dviratukas. Šis dviratukas yra pritaikytas mažylių judėjimo ir aplinkos suvokimo lavinimui, kas turi didelę įtaką tikslingam vaiko ugdymui. Balansiniai dviratukai puikiai gelbsti lavinant vaiko motoriką, kadangi norint šiuo dviratuku naudotis, mažylis turi spirtis į priekį, taip laikydamas pusiausvyrą bei lavindamas ne tik lygsvarą, bet ir aplinkos suvokimą, nes judėdamas jis manevruoja tarp kelyje sutinkamų kliūčių.

Paspirtukai:

Paspirtukai vaikams yra populiarus ir naudingas vaikų transporto priemonių tipas, kuris padeda mokytis ir lavinti vaikų balansą, koordinaciją ir motoriką. Galutinė vertė paspirtukų naudojimui yra tai, kad jie padeda vaikams lavinti svarbius balanso, koordinacijos ir motorikos įgūdžius, tuo pačiu suteikdami jiems malonų ir aktyvų laiko praleidimą lauke. Tai puikus būdas skatinti sveiką gyvenseną ir vaikų aktyvumą.

Taip pat turime dar daugelį kitų populiarių judėjimo priemonių tokių kaip: Dviratukai, riedžiai ir riedlentės, Supamieji arkliukai, mediniai arkliukai, paspiriamos mašinėlės, Vaikštynės, stumdukai, lavinamieji kilimėliai, žaidimų kilimėliai, rogutės, elektromobiliai, šokliukai. Jei sunku įšsirinkti judėjimo priemonę ir turite klausimų, maloniai kviečiame konsultacijai. Kreipkitės į mūsų parduotuvės konsultantus ir jie Jums padės. 

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.