0
Įsiminti
Prekių krepšelis

Filtruoti pagal

Kaina

  • 65,00 € - 220,00 €

Pasirinkite spalvą:

  • Balta
  • Pilka su balta

Prekės ženklas

Specialūs pasiūlymai

Maitinimo kėdutės

Maitinimo kėdutės kūdikiams - Kėdutės maitinimui

Vaikui labai svarbu yra tinkamas įpročių diegimas dar jauname amžiuje. Ne išimtis ir valgymo ypatumai, kuriuos vaikas pradeda lavinti nuo pat pirmųjų atsisėdimų į maitinimo kėdutę. Vaiko valgymo kokybė labai priklauso nuo maitinimo proceso bei kėdutės patogumo, kurioje mažylis privalo jaustis nevaržomas.  Žinoma, kėdutė yra nepamainomas pagalbininkas ir tėveliams, nes tai leidžia ne tik užtikrinti vaiko saugumą maitinimo metu, bet ir leidžia pavalgydinti vaiką komfortiškai. Taigi, mūsų parduotuvėje rasite savo buities pagalbininką, kurio dėka maitinimas taps malonesnis.

Nereiktų pamiršti, jog maitinimo kėdučių, kaip ir dugumos kitų vaikams skirtų daiktų, yra daug rūšių bei stilių, dėl šios priežasties prieš renkantis kūdikio maitinimo kėdutę, privalu apgalvoti, kuris variantas būtų pats tinkamiausias Jūsų namams.

Bene vienos populiariausios kūdikių maitinimo kėdutės yra aukštos kėdutės su padėklu. Šios maitinimo kėdutės yra mėgiamos dėl jų praktiškumo, kadangi dažniausiai turi daug reguliavimo funkcijų: gali būti reguliuojamas kėdutės aukštis, todėl ją galėsite pritaikyti prie bet kokios valgymo vietos, taip pat gali būti stumdomas ir padėkliukas, dėl šios priežasties, kėdutė komfortiškai gali būti pritaikyta betkokio sudėjimo vaikui, maitinimo kėdutės nugarėlė dažniausiai taip pat yra keletos padėčių, o tai laidžia komfortiškiau maitinti tik ką sėdėti pradėjusius mažylius. Šio tipo kūdikių maitinimo kėdutės taip pat turi ir ratukus, kas padės ją lengvai transportuoti iš vienos vietos į kitą.

Vis daugiau simpatijų susilaukia ir kitas kūdikių maitinimo kėdučių tipas, tai ant įprastos kėdės tvirtinamas maitinimo priedas. Šis maitinimo kėdučių tipas yra mėgiamas dėl savo mažų gabaritų ir lengvo transportavimo, dėl to yra nepamainomas inventorius kelionių ar išvykų metu. Kėdutėse yra įmontuoti penkių taškų tvirtinimo diržai, kurie užtikrina vaiko suguma net valgio metu.

Taigi, mūsų parduotuvėje rasite savo buities pagalbininką, kurio dėka maitinimas taps malonesnis.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.